Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Bayram mutluluğu, Anneler Günü ve 13. yıl heyecanı

SALİH KEÇECİ


Bayram mutluluğu, Anneler Günü ve 13. yıl heyecanı

Merhaba dostlar,

Bu ay Quality Ailesi olarak bizim için çok özel bir ay. Ne mutlu bize ki dergimiz Quality Of Magazine 13 yılını dolduruyor ve önümüzdeki ay 14. yılımıza gireceğiz. İkinci mutluluğumuz ise bu ayın ilk haftasında İstanbul’un en nezih mekânı olan Cahide Palazzo’da geleneksel hale gelen QUALITY Ödül törenimiz var… 


Bir süredir titizlikle devam eden hazırlıklarımız sona geldi. Heyecanımız ilk günkü gibi hiç bitmeden artarak devam ediyor. Çünkü detaylar bizim için önemli, o nedenle de her zaman olduğu gibi ekibim ile birlikte amatör ruhla, profesyonel bir şekilde bir yandan dergimizi hazırladık, bir yandan da ödül törenimizin hazırlıklarını yaptık.  


Tabi ki böyle organizasyonlar düzenlemek hiç de kolay değil. Kutlama ve ödül törenimizi siz değerli dostlarımız, çözüm ortaklarımız ve değerli sponsorlarımızla el ele verip yapıyoruz. Buradan tüm sponsorlarımıza, çözüm ortaklarımıza ve özveri ile bu geceye büyük bir emek harcayan mesai arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim. Önümüzdeki ay İsimleri ile tek tek yazacağım. 


Malum Mayıs ayının ilk günü mübarek Ramazan ayının son günü, ertesi gün de bayram. Hepinize sağlık, huzur ve mutluluk içinde iyi bayramlar dilerim. 

  

Quality’de bu ay

Malum Mayıs ayının 2. haftası Anneler Günü. Hepimizi 9 ay karnında taşıyan,  nefes almamıza, yaşama sevincimize sebep olan tün annelerin ve anne adaylarının ve de çok istediği halde anne olamayan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü gönülden kutlarım. Bu vesile ile Portre sayfalarımızın dosya konusu Anneler Günü. Eminim ki zevkle okuyacaksınız.  

Büyük bir emek vererek ekibim ile birlikte hazırladığımız Mayıs sayımızın kapağında Sevim Emre – Orhan Gencebay çiftinin güzel gelini Seda Han Gencebay var. Gökhan Gencebay ile geçtiğimiz yılın  Eylül ayında Çırağan Sarayı’nda Gökhan Gencebay ile dillere destan bir düğün ile evlenen Seda Han Gencebay, ilk röportajını dergimiz Quality of Magazine’e verdi. Tasarımcı Seda Han Gencebay ile çok özel moda tadında bir çekim yaptık. Eminim çok beğenecek ve ilgi ile okuyacaksınız. 


Quality Business

Business kapağımızda Digicom Grup Yönetim Kurulu Başkanı sevgili dostumuz Sabri Yiğit var. Ofisinde ziyaret ettiğimiz Sabri Yiğit ile dost sohbetinden çok özel bir röportaj çıktı. Atatürk aşığı başarılı bir iş insanı olan Sabri Bey’in ofisinde sıcak bir sohbetten çıkan röportajımız eminim ki ilginizi çekecek.


Geçtiğimiz yıl sonunda Cahide’de düzenlediğimiz ‘Yeni yıla Merhaba’ davetimizde sevgili dostum Ressam Akın Ekici’nin iki tablosunu TESYEV yararına satmıştık. Bayraklardan oluşan Cumhuriyet tablosu çok beğenilmiş ve Süleyman Orakçıoğlu, Erkan Kork ve Erkan Özkan da Cumhuriyet tablosunu çok beğenerek istemişlerdi. Ekici, sadece boya, tuval gibi masraflarını karşılamak sureti ile  bu kısa zaman dilimi içinde 3 adet Cumhuriyet tablosu yaptı. Biz de bu dostlarımızın tablolarını teslim ettik. 


Business haber sayfalarımızı da ilgi ile okuyacağınızdan hiç şüphemiz yok.


Quality Sağlık

Sağlık kapağımızda saç ekiminde önemli bir marka olan Smile Hair Clinic kurucu ortakları Dr. Mehmet Erdoğan ve Dr. Gökay Bilgin var. Göztepe Parkı’nda laleler arasında yaptığımız fotoğraf çekimleri içinizi ısıtacak. Sağlık sektöründe yıldızı parlayan ülkemiz saç ekimi konusunda da dünyanın en çok tercih edilen ülkesi konumuna geldi. Tüm detaylar sayfalarımızda. 


Genç diş hekimleri Yağmur Çömlekçioğlu ve Ayşe Hazal ile yaptığımız haber çalışması, Yeditepe ve Dünyagöz Hastaneleri doktorlarının sağlık yazıları, yaz sezonunun vazgeçilmez meyvesi kavunun bilmediğimiz faydaları sağlık sayfalarımızda.     


Lafı fazla uzatmaya gerek yok. Her sayfasını zevkle okuyacağınız dergimiz ile sizleri baş başa bırakıyorum. Hepinize iyi bayramlar dileyip tüm annelerimizin Anneler Günü’nü bir kez daha en içten duygularımla kutluyorum.

10368
1