Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 158. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Terazi Dolunayı bizleri karşılıyor

Dr. Astrolog Şenay Devi


Terazi Dolunayı bizleri karşılıyor

Bu Terazi Dolunayı bizleri karşılıyor. Görünen o ki, gerilim olan her yerde, çok sıkı çekilen her şey geri çekilecek. Bizi değişiklik yapmaya ve uyum için yeni bir yol bulmaya zorlayacak bu güçlü enerji bizleri.


Terazi Dolunayı, 16-17 Nisan 2022'de zirve yaparken, enerjisi en az dört gün öncesi ve dört gün sonra hissedeceğimiz yoğun bir enerji ile karşı karşıyayız.  Bu Dolunay enerjisinin yükselişi ve düşüşü nedeniyle, hayatımızdan kurtulmamız gereken her türlü gerilimin Dolunay zirvelerinden önce doruğa çıkması muhtemeldir.


Bilin ki, Dolunay'a giden günlerde artan bir gerilim hissediyorsanız, bu bir şeylerin serbest bırakılması gerektiğinin, devam etmek için bir yerlerde gerilimi kesmek gerektiğinin bir işaretidir.


Bu Dolunay altında çok aktif olan gezegenlerden biri Eris. Eris aslında bir cüce gezegendir. Ancak diğer cüce gezegen Plüton'u ana gezegenlerden biri olarak kabul edersek, Eris'i de düşünmemiz adil olur.


Eris, Anlaşmazlık ve Çekişme Tanrıçası olarak bilinir. O, bu Dolunay enerjisinin ana oyuncusudur ancak adının sizi telaşlandırmasına izin vermeyin.


Eris, erkeksi iç güdülerinden değil, kadınsı iç güdülerinden hareket eden güçlü bir savaşçıdır. Savaşçı benzeri doğası kalbinden geliyor. Bebeğini kurtarmak için arabayı kaldırabilen annedir. Cinselliğinin sahibi olan ve arzu edilir olduğunu bilen kadındır.


Cinsiyet ifademiz ne olursa olsun, Eris'in enerjisiyle bilinçli olarak çalıştığımızda, toplum tarafından en çok kaçınılan karanlık kadınsı yanımızı benimsememize yardımcı olur.


KOÇ: Hafta boyunca baş ağrıları ve boyun bölgenizle ilgili sağlık problemlerinizi önemsemelisiniz. İş hayatınızda riskli davranışlar anlık kararlar kayıplara ve ortaklıkların bozulmasına neden olabilir. İyice araştırıp düşünmeden kararlar almamalı ve kendi fikirlerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı davranmamalısınız. Özel yaşamınızda da öfkeli davranışlar ve kıskançlıklardan uzak durmalı gizli saklı işler çevirmemelisiniz.


BOĞA:  İş ve özel yaşamınızda etki altında kalmadan sadece sezgilerinize güvenin ve cesaretli adımlar atın. Dolunay enerjisi evli Boğa’lar için de dikkat çekici enerjileri beraberinde getirmekte. Eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki ya da evliliğinden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Eşinizle duygularınızı paylaşmalı ve bu sorunu aşması gerektiğinin farkına varmasını sağlamalısınız. Bekar Boğa’lar sizler de bu dönemde birden fazla insanın dikkatini çekebilir kıskanç arkadaşlarınızın hoş olmayan davranışları ile yeni bir ilişkiye adım atmaktan alıkonabilirsiniz.


İKİZLER:  Aile, anne baba, kardeşlerle ilgili konularda yaşanacak olumlu gelişmeler sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. Karşılık beklemeden seviliyor olmanın gücü yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Bekar İkizler arkadaşlarınız aracılığı ile tanışacağınız biri ile yakınlaşabilir daha önce hissetmediğiniz duyguları deneyimleyebilirsiniz.


YENGEÇ: Bugün 03:52’de 11 derece 53 dakika Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ay boyunca yapacaklarınızı planlayın ve harekete geçin. Dolun ay enerjisi sağlık sorunları yaşayan Yengeçlerinde yüzlerini güldürecek enerjilere sahip. Ayrıca çocuk yada kardeşleri ile sorunlar yaşayan Yengeçler Başak Dolun ay huzur ve sevginin barışını getirecek sizlere. Yeni bir beraberliğe adım atabilir var olan beraberliğinizde sorunları aşarak evlilik yolunda ilk adımı atma kararı alabilirsiniz.


ASLAN:  Yolculuklarda sorunlar yaşayabilir, bir anlık dikkatsizlik sonucu üzücü olaylarla karşılaşabilirsiniz. DİKKATLİ olun. Dolunay enerjisi ile özel yaşamınız bir  hayli önem kazanacak. Eş ya da sevgilinizle  ilişkiniz hakkında kararlar alacak ve cesaretle uygulayacaksınız. Uygulamalısınız! Aşk hayatınız seçimleriniz ve cesaretinizle bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alın. Haksızlık ettiğinizi düşünüyorsanız özür dileyin. Haksızlığa uğradığınızın farkına vardıysanız buna bir son verin. Yaşadıklarınız ve yaşattıklarınızı sorgulayın. Sizler özel yaşamınızda huzursuz olduğunuzda hayatınızın her alanına yansıtan aşkı tüm yalınlığı ile yaşayan ve yaşatan insanlarsınız. Bunun bilinci ile hareket etmeyi başarmalısınız.


BAŞAK: İş eğitim ve özel hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Cesaretinizi bilgi deneyim ve özgüvenle birleştirdiğiniz anda rotanızı belirleyin ve hedeflerinize doğru kararlılıkla ilerleyin. Özel yaşamınızda ise AŞK sizi karşılamakta. Aşktan korkmayın ve aşkın her renginin güzelliklerini ruhunuza katın.


TERAZİ:  Hedefler belirleyin, yapmanız uzaklaşmanız yakınlaşıp sahip çıkmanız gerekenlerin farkına varın ve harekete geçin. İş hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. Korkmayın değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken direnmek yerine uyumlu olun ufak tefek zorluklarla karşılaşsanız da mücadele edin. Yeteneklerinizi ortaya koyun ve başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin. Bekar ve ilişkisi olmayan Terazi’ler Dolunay enerjisi aşk hayatınızda ilişkinizi resmileştirme kararı almanıza yardımcı olabilir.


AKREP: Patron sizsiniz  ve siz çok değerlisiniz bunu fark edin ve bırakın yüreğinizde Aşk ruhunuzda heyecan şekillendirsin bir çocuğun bitmez tükenmez enerjisi gibi hayatınızı. Bekar Akrepler sizlerde şanslı bir dönemdesiniz sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz. Evli Akrepler sorunlu ilişkinizi sonlandıracak cesareti kendinizde bulduğunuz zamanlardasınız şimdi karar sizin!


YAY:  İş ve özel yaşamınızda şans sizden yana. Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün meditasyon yapın, inançlarınızla bütünleşin ki ruhunuz güçlensin. Arınmak yeni başlangıçlara doğru yol almak için sizleri her bakımdan güçlü kılacaktır. Dolunay enerjisi daha önce farkına dahi varamadığınız gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasını ve zarar vermelerini engelleyecek. Sizler için arınma ve yenilenme zamanı. Hayatınızda radikal kararlar alıp başarı ile uygulayabileceksiniz Evli Yaylar yaşananlar eşinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirecek.


OĞLAK: Ruhsal olarak güçlendirecek, omuzlarınızda, yüreğinizde ağırlık yapan sorun alışkanlık ve takıntılarınızdan arınacak, kendinizi geliştirebileceğiniz yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz. İçinden çıkamadığınızı düşündüğünüz pek çok konuya çözüm bulacak yaşamış olduğunuz onca zorluğa rağmen hayata tutunabilmenin mücadele edebilmenin şükrü ile hayata ve kendinize bir şans daha verecek, karşılığını da fazlası ile alacaksınız.


KOVA:  İş arıyorsanız bulabilir, yeni bir ortaklık yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Haftanın son günlerinde kemik ve eklem ağrıları yaşanabilir. Ağrılarınızı önemseyin ve bir hekime görünün.


BALIK:  Öfkenizin esiri olmak istemiyorsanız haklı olmaya değil mutlu olmaya bakın ve öfkeli sözlerin yıkıcı etkisinden uzak kalmak için sakin ve adil olmayı başarın. Anlık zaferler elde edip büyük hayal kırıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. Alacağınız tepkilerin altından kalkamayabilirsiniz. Duygusal konularda da yerine getiremeyeceğiniz sözler vermemeli, gerçekçi davranmalısınız. Maddi konularda çıkarcı yaklaşımlar ciddi sorunlara sebep olabilir her bakımdan gerçekçi ve uyumlu olduğunuz takdirde her şey yoluna girecek.

 

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

Dr.Astrolog Şenay DEVİ 


10365
18