Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ayaklar baş, başlar ayak olmuş haberimiz yok…

SALİH KEÇECİ


Ayaklar baş, başlar ayak olmuş haberimiz yok…

Derimod ülkemizin önemli ve önde gelen deri ürünleri imalatçısı bir firmadır. Geçtiğimiz ay Derimod’un 2020- 2021 Sonbahar Kış ayakkabı koleksiyon lansmanı vardı.

 

Bu tür davetlerde Ev sahipliğini firmanın sahibi ya da üst düzey temsilcileri yapar. Eğer markanın bir yüzü ya da tanıtım hostesleri varsa, onlar da haber değeri olan insanlar olarak markaya ve sayfalarımıza renk katar.

 

Ancak Derimod’un lansmanı ile ilgili gelen bülten aynen şöyle; “Derimod’un 2020 -2021 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonu lansmanı Cult Showroom’da Ece Sükan ev sahipliğinde tanıtıldı. Derimod Yönetim Kurulu üyeleri Sedef Orman ve Ali Zaim’in koleksiyonu anlattığı buluşmaya basın mensupları ve ünlü influencer’lar katılarak…” diye devam ediyor.Ece Sukan, Ali Zaim, Sedef Zaim 

 


Kısaca Ece Sükan ev sahibi. Firmanın Yönetim Kurulu Üyesi Sedef Orman ve Ali Zaim ise bilgi veren insanlar olarak ifade edilmiş…

 

Hangi akıl, hangi mantığa sığar bilmiyorum ama benim mantığıma ters geliyor. Koskaoca firma, ücreti karşılığı basına poz verecek insanı ev sahibi, ev sahiplerini de bilgi veren insanlar olarak bültene yazıyor ve gönderiyorsa, bize elbet yayınlamak düşer.

 

Ancak lafımı da esirgemeden “Ayaklar baş Başlar ayak, olmuş.” diyorum.

 

Bu haberi dergimiz Quality of Magazine’de değerlendirmeyi düşünüyorduk ancak bülteni okuyunca haberi internet sitemize taşımaya karar verdik.

10337
1