Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Çok mutluyum çok…

SALİH KEÇECİ


Çok mutluyum çok…

Pandemi nedeni ile geçtiğimiz yıl yapamadığımız Quality Ödül Törenimizi, bu sene, yasakların kaldırıldığı günden bir gün sonra, yani 2 Haziran’da Portaxe’ta kısıtlı sayıda davetli ile gerçekleştirdik. Hülya Koçytiğit’ten Burak Özçivit’e, Alina Boz’dan,  Behzat Gerçeker’e,  İzzet Yıldızhan’dan Ece Seçkin’e dek sanatçı dostlarımız ve misafirlerimizle kazasız belasız ve tadında dozunda yaptığımız Quality 12. Yıl Kutlaması ve Ödül Törenimizden yüzümüzün akı ile çıktık. Özellikle de hepimizin ekonomik sorunlar ve sıkıntılar yaşadığı böyle bir dönemde, Ödül Töreni düzenlemenin ne kadar zor olduğunu tahmin edersiniz. 


Bu nedenle 12. Yıl Kutlaması ve Ödül Törenimizde yanımızda olarak bize güç veren Sponsorlarımız; Aras Holding, Merit International, QNET, Doğanlar Holding, Azka Otel, Lactone Kozmetik, Nova Moros, PayFix, Sitarastelle’ye, İçki sponsorumuz ADCO Gıda, Sağlık Sponsorumuz Medicana Çamlıca Hastanesi ve Pastamızı hazırlayan Pelit’e, özverili hizmetlerinden dolayı Portaxe Ailesine, Pr işlerimizi üstlenen Seus Medya’ya çok teşekkür ederim. Ödül Törenimizi merak edenler için daha fazlası YouTube Kanalımız; Quality Dergisi’nde.

 

Ayrıca varlığı ile destek veren adı bende saklı can dostlarıma, ödül törenimizin en büyük yükünü sırtlayarak bana omuz veren prensesim, canım kızım, Yazı İşleri Müdürümüz Eda Keçeci başta olmak üzere, ekip arkadaşlarıma ve siz sevgili okurlarımıza çok ama çok teşekkür ederim.


Mutluyum çünkü; Haziran 2009 yılında kısıtlı imkânlarla çıktığımız yolda 12 koca yılı geride bıraktık. Bu ay 13. Yılımızdan gün aldık. Dergimiz Quality; İnternet Sitemiz www.qualitydergisi.com , YouTube Kanalımız Quality Dergisi ve diğer sosyal medya hesaplarımız ile düzeyli ve seviyeli yayıncılığımıza devam ediyoruz. 


Mutluyum Çünkü; Bu aybaşı kademeli normalleşmenin ikinci ayağı başladı. Çok şükür yaşadığımız sıkıntıları bir nebze de olsa geride bıraktık. Mekânlar açıldı, belli bir saate kadar da olsa müzik yasağı esnetildi, aşı konusunda ön yargılar yıkıldı ve başarılı bir şekilde aşılama devam ediyor.  Ben de 2. aşımı olmanın psikolojik rahatlığını yaşıyorum…


Tek mutsuzluğum var; O da pandemi nedeni ile birçok vatandaşımız, bazı dostlarımız ve de bu zor süreçte canla başla büyük bir özveri ile hastalarımıza çare olmak için çabalayan sağlık çalışanlarımızı kaybettik. Başta hemşire ve doktorlarımız olmak üzere, bu zor süreçte kaybettiğimiz, cenazesine dahi katılamadığımız dostlarımız ve sanatçılarımızın mekânı Cennet olsun, yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim...


145. Gurur sayımız

Sevgili dostlar, dergimizin bu sayısında 12. Yıl kutlama ve Ödül Törenimize ağırlık verdik. Davet etmediğimiz değil, pandemi kuralları nedeni ile kısıtlı sayıda davetliye izin verildiği için davet edemediğimiz dostlarımızdan özür diliyorum. Sizlerin sağlığı bizim için daha önemli. 

 

Bu ay dergimizde çok özel bir röportajımız var. İstanbul’da 4 senedir sadece Afrika kökenli siyahi insanlara hizmet veren GT Lounge adında bir mekan var. Mecidiyeköy’deki GT Lounge yenilenen dekorasyonu ile hizmetine kaldığı yerden devam ediyor. GT Lounge, kapılarını ilk kez Quality’ye açtı. Bu özel mekanı açan Dudu Yeşilçam ve Nijeryalı ortağı Gbenga Noble, Kurumsal halkla İlişkiler Müdürü Nandinzaya Batmunkh (Nadya) yı tanımanın mutluluğunu yaşıyorum. Siyahi Dj. Mrvn Stunna ise Afrika Müzikleri ve R&B ile inanılmaz güzel bir atmosfer yaşatıyor müşterilerine. Bu güne kadar sadece siyahilere açık olan mekân artık sınırlı sayıda rezervasyon ile yerli müşteriye de açık olacakmış. Sanırım ilginizi çekecektir. 


Ülkemizin önemli bir gıda ve içki ithalatçısı olan Adco Gıda’nın sahibi olan Figen Mays ile çok özel bir röportaj yaptık. Figen Hanım’ın Gastronomi sektörüne yaptığı katkıları bilmeyenler de bu röportajı okuduğunda eminim keyif alacak.  


Dünyagöz Hastanesi, 25 yıl önce ülkemizin ilk ihtisas hastanesi olarak hizmete girmişti. Ünü ve şubeleri Avrupa sınırlarını aşan Dünyagöz Hastanesi son şubesini geçtiğimiz ay İzmir’de açtı. Business Kapağımızı süsleyen bu yatırım İzmirliler hayırlı olsun.  


Kısaca dergimiz Quality’nin bu sayısı her zaman olduğundan çok daha renkli ve keyifli en iyisi ben sizi baş başa bırakayım. 


Önümüzdeki ay yeniden buluşuncaya dek kalın sağlıcakla


Salih Keçeci  


10321
1