Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

İçimde buruk bir sevinç var

SALİH KEÇECİ


İçimde buruk bir sevinç var

11 Ayın Sultanı mübarek Ramazan Ayı’nın ikinci yarısını devirdik. Yaşadığımız sıkıntılı pandemi nedeni ile hepimizin içini buruk bir bayram telaşı sardı. Bizim ise Quality Ailesi olarak bir başka telaşımız daha var. Kısmetse geçtiğimiz yıl pandemi nedeni ile yapamadığımız dergimizin kutlama ve ödül törenini önümüzdeki ay yapmayı planladık. 


Haziran ayının ilk haftasında 12. yılımızı kutlayıp, geleneksel hale gelen Quality Ödül Töreni’ni, o günün pandemi kuralları çerçevesinde yapacağız. 


Şimdiden söylemek isterim ki; hepimizin sağlığı için, malum nedenlerden dolayı, sınırlı sayıda davetli listesi yapmak zorundayız. Hes kodu ile girişlerin yapılacağı, Quality 12. Yıl Kutlama ve Ödül Töreni’miz, Quality Dergisi YouTube kanalımızdan ve Instagram hesabımızdan, canlı yayınla takipçilerimizle buluşacak. 

 

  

Quality ‘Anneler Günü’ özel sayımızda bu ay… 

Bu ay 9 Mayıs Pazar günü Anneler Günü’nü kutlayacağız. Biz de Mayıs dergimizi,  Anneler Günü Özel sayısı olarak hazırladık. 


Kapağımızda cemiyet hayatının sevilen isimlerinden biri olan, Aras Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Elif İnci Aras ve oğlu Atlas var. Aras Ailesi ile çok özel bir Anneler Günü çekimi ve röportaj gerçekleştirdik. Eminim ki, çok beğenerek okuyacaksınız. Portre sayfalarımızdaki Anneler Günü sayfalarımızı ise eminim ilgi ile okuyacaksınız.


Özellikle Deniz Akkaya ve kızı Ayşe Önbilgin ile Radisson Blu Vadistanbul Otel’de gerçekleştirdiğimiz Anneler Günü çekimi ve röportajımız ise sanırım çok ses getirecek. Çünkü küçük Ayşe, anne - babası arasındaki kavga ve davalara son verdirmiş! Tebrikler Ayşe… 


Madem devir sosyal medya- bilişim devri. Bu sayımızda bir yenilik daha yaptık. Deniz Akkaya ve kızı ile yaptığımız röportajın tamamını YouTube sayfamıza yükledik.  Bu sayfalardaki barkodu, mobil cihazınızdan tarayarak, Quality Dergisi  YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.   


Quality Business

Dergimizin bu bölümünde; Dünyagöz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Operasyon Başkanı Vahit Kapıcıoğlu ile yaptığımız röportaj ilginizi çekecek. 25. yılında Dünyagöz Hastaneleri’nin geldiği nokta ve Sağlık Turizmindeki büyük başarısı, milli duygularınızı kabartacak. Bu ay bayram sonrası açılacak olan Dünyagöz İzmir Hastanesi ise şimdiden dillerde. Keyifli okumalar. ‘Dünya Görmeye Değer’


Bir önemli röportajımız da; Doğanlar Holding bünyesinde 2017 yılında kurulan ve yenilenebilir enerji üretimi ile dikkat çeken Biotrend Enerji hakkında yaptığımız röportaj. 

Halka arzı geçtiğimiz ay başarılı bir şekilde gerçekleşen, Doğanlar Holding bünyesindeki Biotrend Enerji ile ilgili, Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Biotrend Enerji Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Doğan ve  Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Doğan, yıllık 300 milyon kWh enerji üreten Biyotrend Enerji’yi anlattılar. Ben gururla dergimizde yer verdim, eminim sizin de ilginizi çekecektir. 


Quality Sağlık

Dergimizin bu bölümünde kapağımıza Yrd. Doç. Dr. Ömer Faik Sağun’u çıkardık. Burun estetiği ameliyatlarında, ülkemizde ultrasonu ilk kez kullanan hekimlerimizden biri olan Ömer Hoca ile Ataşehir’deki kliniğinde yaptığımız çok özel bir röportaj var. Özellikle okumanızı tavsiye ederim. İyi ki böyle hekimlerimiz var diyeceksiniz. 

Nişantaşı’ndaki Doctor Center’da Prof. Dr. Serdar Dağ ve Prof. Dr. Mansur Beyazyürek hocalarımız, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmete soktukları;  nöroloji, psikiyatri ve nöroşirurji tedavilerini bir arada sunan SM Nöropsikiyatri Kliniği’ni anlattı.

Yeditepe Hastanesi, Dünyagöz Hastanesi, Saç ekiminde bir marka olan Doctor Hair Center Klinik Koordinatörü Yeşim Alkan ve Serap Çınar Kozmetik’in sayfaları da eminim dikkatinizi cezbedecek.

 

Kısacası sizlere bu ay sizlere keyifle okuyacağınız bir dergi daha hazırlamanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Haziran sayımızda buluşmak üzere kalın sağlıcakla. 

10311
1