Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Daha güzel ve sağlıklı günlere

SALİH KEÇECİ


Daha güzel ve sağlıklı günlere

Sevgili dostlar, yavaş yavaş normalleşme sürecine girerken, maalesef artan vakalar içimizi karartıyor. Bu yüzden hepimize düşen görevleri eksiksiz yerine getirmekte fayda var. Eğer yeniden kapanmak istemiyorsak, maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edeceğiz hatta etmek zorundayız. Baharın müjdecisi nisan ayı ile birlikte, ağaçlar yeşillendi, çiçekler açtı. Eminim ki hepinizin içi kıpır kıpır ediyor. O nedenle pozitif düşünce ile daha sağlıklı ve daha güzel günler dilerim.


Pandemi nedeniyle biz de üzerimize düşen görevleri yerine getirmekle birlikte, gelişen çağa ayak uydurarak dijitale önem veriyoruz. Yayın hayatına başladığımızdan beri, abonelerimize, müşterilerimize ve VIP listemize kurye ile dergimizi ulaştırıyoruz. 


İnternet sitemiz www.qualitydergisi.com – Turkcell Dergilik ve Türk Telekom e dergi platformlarından dergimizin tüm sayfalarını okumanız mümkün. Ayrıca Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarımızdan da gerek güncel gerekse dergimizdeki haberlerin duyurusunu yapıyoruz.  

Quality Dergisi isimli YouTube kanalımızda uzun zamandır ödül törenlerimiz ve magazin haberlerini videolarını yüklüyorduk. Bundan böyle YouTube kanalımızda ‘Sağlık ve Business’ röportajlarına da yer verme kararı aldık ve çekimlerimize başladık. YouTube kanalımızda sizin de bir videonuzun olmasını isterseniz bizimle temasa geçebilirsiniz. 


Quality’de bu ay;

Beyaz TV’de de sağlık programı yapan Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan ile Nişantaşı’ndaki kliniğinde çok özel bir çekim ve röportaj yaptık. Sevgili dostumuz Sonay Öztan Gökhan hanımefendi nisan kapağımıza ayrı bir renk kattı. Sevgili arkadaşımız Mana Yıldız’ın özenle yaptığı röportaj eminim ki sizin de çok hoşunuza gidecek. 

Malum 5 Nisan Avukatlar Günü. O nedenle portre sayfalarımızı avukatlarımıza ayırdık. İstanbul Barosu’na kayıtlı dostlarımız arasından seçtiğimiz 9 avukatımız bu özel gün ile ilgili düşünce ve dileklerini iletti. Eminim ilginizi çekecektir. Bu vesile için ayrım yapmaksızın tüm avukatlarımızın ‘Avukatlar Günü’nü kutlarım. 


Quality Business

Business kapağımızda film ve dizi sektöründe önemli bir marka olan Pastel Film’in CEO’su Efe İvrül var. 25 yıl önce babası Yaşar İvrül’ün kurduğu ve birçok önemli projeye imza atan Pastel Film’de artık işlerin başına Efe Bey geçti. Genç ve yakışıklı CEO’yla, hedeflerinden, sektördeki gelişmelere dek film ve dizi sektörü ile ilgili yaptığımız keyifli röportajı okumanızı tavsiye ederim. Unutmayın, bugünün gençleri artık bizi yönlendiriyor. Dijital çağa ayak uydurmak zorundayız.


İstanbul Çevre Konseyi Federasyonu Başkanı Av. Tunay Gürsel ve Federasyonun Baş Danışmanı Bülent Sarıgül ile de çok özel bir röportajımız var. Son yıllarda farkına vardığımız ve gelecekte başımızı çok ağrıtacak olan küresel ısınmadan, çevre bilincine ve hatta hayvan dostlarımıza sahip çıkmaya kadar hepimizi ilgilendiren sorunlara çözümler arayan bu iki güzel insan daha da bilinçlenmemize katkıda bulundu. 


Quality Sağlık

Çok kutsal bir görev yapan ve bir yıldır evlerinden, ailelerinden uzak yaşamak zorunda kalan sağlık çalışanlarımızın değerlerini çok daha iyi anladık. O nedenle bir kez daha tüm sağlık çalışanlarımızı alkışlıyor ve şükranlarımı sunuyorum.

Sağlık kapağımızda ülkemizin değerli ve fedakar hekimlerinden biri olan, Medicana Çamlıca Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı OP. Dr. Ömer Arıkan ile gerçekleştirdiğimiz röportaj var. Keyifle okumanızı tavsiye ediyorum. 


Sevgili dostlar, lafı uzatmaya gerek yok. Her ay olduğu gibi ekibimle birlikte, sizlere yine tadında dozunda okuyabileceğiniz kaliteli bir dergi daha hazırlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Önümüzdeki ay görüşene dek kalın sağlıcakla.


Salih Keçeci  

10306
1