Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 155. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Bu haftanın numerolojik sayısı 22

Dr. Astrolog Şenay Devi


Bu haftanın numerolojik sayısı 22

11:11'den sonra , tekrar eden 2'leri (22, 222, 22:22 ) içeren Sayılarının görülmesi, Yükselen farkındalığın habercisi... 


Ve bunun bir nedeni var.


Günümüzün dijital dünyasında, sayı dizileri, İlahi Olan'ın (evren, adına ne derseniz deyin) dikkatimizi çekme yollarından biridir. Hepimiz dijital ekranlara ÇOK zaman harcıyoruz, sayı modellerini tekrar tekrar görmek bizi tam anlamıyla uyandırmanın harika bir yolu!


Ancak 22 sayısının ekstra özel bir önemi var.


Numerolojide 11, 22 ve 33 gibi çift sayılar Ana Sayılar olarak bilinir . Bu çift rakamların eşsiz bir gücü var! 


'Görünmek' dediğimizde, bu, her zaman gördüğünüz bir sayı veya tarihteki sayı anlamına gelebilir. Örneğin, ayın 22'si 22. gündür ancak 11 Haziran 2021 gibi bir tarih de (6 + 11 + 2 + 0 + 2 + 1 = 22)…


22 NUMARA NE ANLAMA GELİYOR?

Daha önce açıklandığım gibi, numerolojide 22 Sayısı bir Ana Sayıdır. Çift formda 2 numarasının frekansına titreşir, ayrıca 4 sayısının temelindeki rezonansını tutar (2 + 2 = 4 gibi).2 NUMARASININ ANLAMI VE FREKANSI

2 sayısı Dişildir. Duyarlılık, yaratıcılık ve sezgi gibi temelde kadınsı niteliklerin çoğunu barındırır. İlişkiler, alıcılık, işbirliği ve eşleşme ile ilgilidir. Bu sayı aynı zamanda derin psişik, ruhsal ve sezgisel bir sayıdır. 2 aynı zamanda şifayı sembolize eder ve numerolojide, başka hiçbir sayının yapamayacağı bir şekilde birliği ve bütünlüğü getirir.


4 NUMARASININ ANLAMI VE FREKANSI

Dört, güçlü ve kararlı bir titreşime sahip bir sayıdır.

Maddiyat, fiziksellik, pratiklik ve refah olarak kabul edilir. Sağlam, ve amaca yönelik şeylerin sembolü olarak yeryüzünün kendisini temsil eder. Ana yönleri temsil eder: Kuzey, Güney, Doğu ve Batı. Ve maddi dünyamızın yapı taşları olan Hava, Ateş, Su ve Toprak.


22 SAYININ ANLAMI VE SIKLIĞI

İlk ve en önemlisi 22 Numeroloji sayısı, çok güçlü bir ruhsal rehberlik mesajı taşır.


Bu güçlü sayıyı gördüğünüzde,  iç sesinize güvenmeye teşvik ediliyorsunuz.


22 yi göründüğünüzde, bu, yolunuza çıkan birçok bilginin olduğunun bir işaretidir, ancak onu duymak için sessiz olmanız gerekir. 


Belki bazı büyük değişikliklerden geçiyorsunuz veya bazı zor kararlarla karşı karşıyasınız?KAYGILARI BIRAKIN ve YAPMANIZ GEREKENİ YAPIN! 

Aslında, 22 Numarasının ortaya çıkışı neredeyse her zaman bu kararların çoktan verildiğini gösterir (o çift rakamı gördüğünüzde, kalbinize bağlanın… hangi yöne döneceğinizi zaten biliyorsunuz, değil mi?) Sadece ihtiyacınız  teslim olmak.


Mistik numeroloji sanatında, tek basamaklı 4 (2 + 2 = 4) gücü, yapıyı ve kapsamı temsil eder. İnanılmaz ve doğaüstü bir lütuf!


Bu nedenle, hayatınızın "nasıl" ları ve nereye gideceğinizle ilgili endişelerinizi, bırakmanız için teşvik ediliyorsunuz.


Güven içinde yaşamayı uygulayın.


İstediğinizi başarabilirsiniz. Hayal ettiğin şeyi tezahür ettirebilirsiniz! Bu enerji desteklendiğinizi söylemek için burada ve ihtiyacınız olan her kaynak, doğru zaman geldiğinde görünecektir.


22 sayısının getirdiği bir diğer mesaj da topraklama ile ilgili . Spiritüel destek ekibiniz, hayatınızın fiziksel, pratik ve somut yönlerine yeterince dikkat etmenizi istiyor. Bunların hepsi yerinde olmadığı sürece, yolunuza çıkan  dönüşümleri alacak kadar güçlü veya istikrarlı bir konumda olmayacaksınız.4444  SAYISINI GÖRDÜĞÜNÜZDE YAPILMASI GEREKEN 4 BEKLENMEYEN “MANEVİ” ŞEY


İLİŞKİLERE ODAKLANMA ZAMANI

2'yi içeren herhangi bir sayı bizi ilişkilerimiz hakkında düşünmeye itiyor. 22 Numara farklı değil - aslında, bu merkezi bir tema!


Hayatınızdaki insanı seviyor musunuz?

Savunmasız mısınız?

Samimiyet mi arıyorsunuz?

Kaynaklarınızı paylaşıyor musunuz?Bazen , gerçekten ihtiyaç duyulan şey farklı bir zaman, enerji veya ilgi kalitesi olduğunda, zamanımızın, enerjimizin ve dikkatimizin daha fazlasını başkalarına vermenin gerekli olduğunu düşünebiliriz .

ŞİMDİ, kendi yaşamınızdaki dengeyi yeniden kurmanın zamanı gelmiş demektir!


Belki çok çalışıyorsunuz?

Bir ilişkide kendinizden çok şey mi veriyorsunuz?

Öz bakımını ihmal mi ediyorsunuz?

Denge hissini kaybetmenin birçok yolu olabilir. Bu her zaman kötü bir şey değildir  çoğu zaman, hayatta kazanç elde etmek ve ilerlemek için tek bir yöne sertçe bastırmamız gerekir


Yeniden kalibre etme ve yeniden uyum sağlama zamanı.Bir düşünün - 1111 , 1212 ve hatta  911 gibi tekrar eden sayı dizileri  aslında dikkatinizi çekmek için tasarlandı. Takvimde, saatte, kağıtta veya başka herhangi bir yerde belli sayı kodları göründüğünde, bunlar aslında kutsal sembollerdir. Melek Sayılarının amacı, matrisin büyüsünü kırmak ve dikkatinizi sizin ve Evrenin ilahi titreşimine çekmektir.


Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

Dr.Astrolog Şenay DEVİ10305
18