Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sağlığınız bizim için önemli

SALİH KEÇECİ


Sağlığınız bizim için önemli

Sevgili dostlar, bu senenin başlarında tüm dünyayı etkisi altın a alan Covit19 belası, bizleri de etkiledi. Hepimiz aylarca büyük bir özveri ile evlere hapsolduk. Yaz başlarında tam kontrol altına aldık derken gevşeyen yasaklar, sanki hiçbir şey olmamış gibi anlaşıldı ve maalesef bir anda vaka sayıları artmaya başladı… 


Maalesef her gün vaka sayısı ve ölümler, geçtiğimiz ay artış gösterdi. Üstelik sadece ülkemizde değil, tüm dünyada. Kafamızda deli senaryolar ile hepimiz ahkam kesmeye başladık. Tedbirleri ve tavsiyeleri unuttuk bir anda. Eğer böyle gidersek yeni yasaklar kapıda…


Lütfen bizleri düşünmüyorsanız, kendinizi düşünün. Sahte kabadayılık yaparak, bana bir şey olmaz diyerek tedbirleri bırakmayın. Özellikle de aylardır hayatlarını tehlikeye atarak görev yapan Sağlık Çalışanlarına karşı daha anlayışlı ve duyarlı olalım. Hepimizden çok onlar risk altında ve inanılmaz bir özveri ile görev yapıyorlar. Çünkü ‘sağlığınız bizim için önemli’ diyorlar…    


Quality’de bu ay


Hoş Geldin Rümeysa

Bu ay dergimizin kapağını müzik camiasından sevgili Rümeysa süslüyor. Şimdi çoğunuz ‘Kim bu Rümeysa?’ diyorsunuz haklı olarak. Hatırlatayım; 2011 yılında O ses Türkiye yarışmasına katılan, ancak bütün jüri üyelerinin kontenjanı dolduğu için, kimsenin dönmediği ve elenen kız Rümeysa!..


Ancak kadere bakın ki, o gün televizyondaki yarışmayı izleyen Sezen Aksu, kendi ifadesi ile ‘Dinlerken koltuktan düştüm’ demiş ve ertesi gün Rümeysa’yı arayarak himayesine almıştı. 5 yıl Sezen Aksu’nun ekibinde yoğrulan, bir şarkısını verdiği o kız, şimdi kendi kanatları ile uçmaya başladı. Ayla Çelik’in prodüktörlüğü ile kendi söz ve bestesini yaptığı şarkısı ‘Dünya Telaşı’ Sony Müzik Türkiye’den çıktı. Daha yakından tanımak için kendisi ile yaptığımız samimi ve sıcak röportaj ve yaşam hikayesi eminim çok ilginizi çekecek. 


Quality Business

Quality Business’in kapağında bu ay Doğtaş/ Kelebek Mobilya İcra Kurulu Başkanı İsmail Doğan var. ‘Mobilya sektöründe Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika olmak üzere 4 Kıta’da 32 ülkeye ihracatı yaparak bayrağımızı gururla dalgalandırıyoruz. Lova Sleep adını verdiğimiz firmamız ile yatak ve uyku ürünlerinde de varlığımızı ciddi anlamda hissettirdik’ diye devam eden İsmail Doğan’ın röportajını eminim ki bir solukta okuyacaksınız. 


Doğan Sigorta Brokerlik CEO’su ve Tara Kitap Kurucusu Selcen Gür, ‘Pandemide sigorta sektörü rüştünü isbat etti’ diyor. Eminim ki anlattıkları çok ilginizi çekecek.  Business haber sayfalarımız ise bu bölüme ayrı bir güzellik ve dinamizm katıyor. 


Quality Sağlık&Güzellik

Dergimizin en çok ilgi gören bölümü olan Sağlık &Güzellik bölümünün kapağında Uzman Estetiysen ve Eğitmen Tülin Deveci var. Çok net ve açık sözlü olan Tülin Hanım, ’Şık bir salon yapıyorlar, odada cihaz dolu ama önemli olan o cihazların ve kullanılan ürünlerin uluslararası FDA onaylı olması. Maalesef bu sektörde çok ‘merdiven altı’ dediğimiz insan sağlığını hiçe sayan kişiler var dikkat edin araştırın.’ diyor.


Yeditepe Üniversite Hastanesi, Dünya Göz Hastanesi, Medicana Çamlıca Hastanesi doktorlarının köşe yazıları, sağlık konusunda altın değerinde önemli bilgiler veriyor. Güzellik ve sağlık konusunda daha birçok sayfamızda altın değerinde bilgiler içeren sayfalarımız sizleri bekliyor.


Quality Fashion bölümünde ise her zaman olduğu gibi kadın ve erkek giyimde yeni sezon ürünler ve trendler, kadınlar olduğu kadar, biz erkeklerinde ilgisini çekiyor. Magazinden, otomobile, geziden, bülten sayfalarımıza dek aradığınız her şey Quality’de. 


Önümüzdeki ay tekrar buluşana dek kalın sağlıcakla.


10284
1