Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 138. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Quality Dergisi, YouTube platformunda

SALİH KEÇECİ


Quality Dergisi, YouTube platformunda

Sevgili dostlar,
Sizlerle birlikte dijital platformda da etkin bir yayın olmanın gurunu yaşıyorum. 2009 yılının Haziran ayında dergimiz yayın hayatına başladığında büyük bir gurur ve keyifle sizlerle yeni bir yayıncı olarak buluşmuştuk.

Aradan geçen zaman içinde gelişen teknoloji sonunda internet sitemiz; www.qualitydergisi.com hizmete girmişti.  İnternet sitemizde güncel haberler, birbirinden farklı magazin, davet ve açılışların yanı sıra, özel röportajlarımızla sizleri buluşturduk.  Ayrıca sitemiz www.qualitydergisi.com üzerinden dergimizin geçmiş sayıları da dahil olmak üzere, tüm sayfalarını (İlanlar dahil) okuma ve inceleme imkanı sunduk. Bu da yetmedi, çağın gereklerine uyarak Türkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi platformlarına da girdik ve dergimizi okuma inceleme hizmeti vermeye başladık.

 

Sosyal medya hesaplarımız Facebook,  Instagram ve YouTube sayfalarımız da tabi ki hizmetinizde. Ancak uzun zamandır sadece ödül törenlerimiz ve dergi içiriği ile hizmet veren dijital platformlarımız, artık daha güncel, özel haberler ve röportaj videoları ile aktif olarak yayında. Quality Dergisi YouTube kanalımıza abone olmanız ve bizi takip etmeniz tabi ki en büyük dileğimiz. Ancak yaptığımız ve yapacağımız çok özel röportajlarla da sizlere, temiz ve ahlaki değerlere önem veren bir YouTube kanalı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. 

 

Dünya Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun

Malum 8 Mart tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kutlanıyor. Ancak ben her zaman “Kadın aşktır, eştir, anadır, kardeştir. Onlar olmasa biz erkekler dünyaya gelemezdik” felsefesinde biri olarak, kadınlarımızı sadece senede bir gün hatırlayıp, yılın diğer günlerinde unutan zihniyete karşıyım. Kadınlarımız yılın her günü bizim baş tacımız. Kadına şiddet ve tacizin olmadığı, birlikte daha güzel ve mutlu günler yaşadığımız bir dünya dileği ile ‘Dünya Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun.

 

Quality’de bu ay

 

Mart sayımızı ‘Dünya Kadınlar Günü’ dolayısı ile kadın ağırlıklı bir sayı olarak hazırladık. Kapağımızda başarılı iş insanı Işıl Reçber var. Biz de sizler gibi Işıl Reçber’i tasarımlar yapan, adını marka yapıp parfüm üreten başarılı bir iş insanı ve davetlerin seçkin isimlerinden bir olarak bilir ve zaman zaman sayfalarımıza konuk ederdik.

Ancak öğrendik ki sevgili Işıl, Ulus’ta “Infinity Regenerative Clinic” adında yeni bir şirketin kurucu ortağı olarak, sağlıklı ve uzun yaşam konseptli bir klinik kurmuş. Henüz resmi açılışını yapmamış olsa da, bir süredir hizmet veren bu kliniğinde bizi kabul etti ve çok güzel bir röportaja imza attık. Quality Dergisi YouTube kanalında da bu çok özel röportajı izleyebilirsiniz.  

Tek erkek röportajımız ise sevgili dostumuz Avukat Mehmet İlker Birgan ile Quality Business için yaptığımız ‘Kadın hakları’ içerikli röportajımız.  Emim ki kadınlarımızın sahip olduğu ama farkına varmadıkları hukuki haklar ve yasa maddeleri ilginizi çekecek. 

 

Quality Sağlık&Güzellik kapağımızda ise Türkiye’nin ilk özel hastanelerinde biri olan Özel Çevre Hastanesi’nin Yönetim Kurulu Üyesi Gülten Aşıcıoğlu var. Aktif olarak hastanenin yönetimine el atması ile birlikte özellikle tüp bebek ve estetik cerrahiler ile Çevre Hastanesi’nin adını sıkça duymaya başladık. Böyle anlamlı bir ayda başarılı bir kadın yönetici röportajını sizlere sunmamın keyfini yaşıyoruz.  

10271
1