Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Hem iş hem tatil

SALİH KEÇECİ


Hem iş hem tatil

Sevgili dostlar 11. Yılımızdan ay aldığımız şu sıcak yaz günlerinde birçoğunuz Bodrum, Çeşme, Antalya, Kıbrıs ve Avrupa’da tatil yaparken, ben ve ekibim sizler için harıl harıl çalışarak, keyifle okuyacağınız bir dergiyi daha hazırlamanın telaşı ve heyecanını yaşıyoruz.


Nankörlük etmeyelim. Geçtiğimiz ay ben de güzel bir Bodrum- Çeşme tatili yaptım diyeceğim ancak benim tatilim, yarı yarıya iş odaklı oldu. Bu sayımızda hiçbir dergi ve gazetede göremeyeceğiniz, çok güzel ve birbirinden değerli isimler ile yaptığımız çekimler ve haberleri Bodrum- Çeşme sayfalarımızda göreceksiniz. 


Bodrum sayfalarımızda kimler yok ki… Cavit Çağlar’dan Hayri Yazıcı’ya, tüm yayınların sosyal medyadan resimlerini alıp haber yaptığı, Süreyya Yalçın- Ozan Baran çifti ile teknelerinde yaptığımız çok özel çekimlerden, Bahar Yazıcı- Ozan Şer çiftinin çocukları ile birlikte çektiğimiz aile resimlerine dek özel fotoğraflar ve haberlerimiz eminim kıskanılacak güzellikte oldu. 

Kapağımıza renk katan, güzellik sektörünün güzel kadınlarından biri olan Ahu Karaduman ile yaptığımız söyleşi eminim ilginizi çekecek. “Yeni teknolji ile bir seansta 2 beden incelmek mümkün” diyen Ahu Karaduman, mutlu evliliğini bir de bebek ile taçlandırmış, “Çocuk da yaparım kariyer de” diyen çağdaş Türk kadınına örnek bir rol model...

 

Quality Business

Dergimizin Quality Business kapağını mobilya sektörünün İzmir kökenli markası By Kepi’nin genç ve başarılı sahibi Mustafa Kepi süslüyor. İzmir’de doğan By Kepi, 19 yıl içinde İstanbul’da 4. Şubelerini açmanın mutluluğu ile kişiye ve mekana özel tasarımlar ile büyümeye devam ediyor.

Sanata ve sanatçıya verdiği değer ile bilinen Yılmaz Ulusoy’a Deniz Temiz Derneği Turmepa’dan plaket, Seba Markası’nın baş mimarları Engin- Nedim Keçeli haberlerimiz yine Quality Business sayfalarımızda.  


Quality Sağlık&Güzellik 

Malum iki aydır dergimizin içinde Sağlık&Güzellik kapağımız ve içeriği tamamen sektörel haber, röportaj ve köşe yazarlarından oluşan yeni bir bölüm var. 

Oldukça ilgi gören QUALITY Sağlık&Güzellik bölümünün kapağında ülkemizin önde gelen kadın doğum ve tüp bebek hocalarından Prof. Dr. Ümit Özekici var. Hepsi konusunda uzman doktorlarımız, sağlık, güzellik ve estetik haberlerimiz eminim başta hanımlar olmak üzere hepinizin büyük ilgisini çekecek.       

10252
1