Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

İstemem yan cebime koy sezonu açıldı…

SALİH KEÇECİ


İstemem yan cebime koy sezonu açıldı…

Geçmiş olsun kardeşlerim…
Başta Bodrum olmak üzere deniz kıyıları dolup taşmaya başladı.
Ancak daha sezonun başında Türkbükü’nde 70 liraya lahmacun satan  O  mekanın (Adını dahi anmak istemiyorum. Siz anladınız) teknesi, muhabir kardeşlerimiz Hürriyet’ten Cenker Tezel,  Habertürk’ten Onur Aydın ve TV100 muhabiri Metehan Ekşi, resmen ölümden döndü.
Bindikleri küçük teknenin kaptanı ise yaralı ve hastanede tedavi altında. Tabi ki yıllarca muhabirlik yapmış biri olarak onların yaşadıklarını ve ruh hallerini en iyi anlayanlardan biriyim. Sonuna kadar da bu konunun takipçisi olacağım.

İstemem Yan cebim koy sezonu başladı

İstanbul’da magazinci kardeşlerimiz gece kulübü kapılarında saatlerce bir kare çekmek için bekler ama bir çok ünlümüz, varsa eğer mekanın arka kapısından çıkıp kaçmayı dener!...
Ya da ön kapıdan çıkarken “Çekme, ne çekiyorsun” edasıyla hava yaparlar…

Yaz sezonu başladı, kimi asırlık çınar efsane isim Nebahat Çehre gibi kendi bikinili fotoğrafını sosyal medya hesabına koyup,  “İsteyene gider, hodri meydan” diyor…

En yeni, en gençleri Aleyna Tilki ise Amerika’dan döner dönmez, promosyon sezonunu kaçırmamak için soluğu Bodrum’da alıyor… Yeşil bikinisi ile haberi yokmuş edasıyla önden arkadan poz veren, Tilki de soyadının hakkını veriyor.  Sanat ve şov camiamız bizi bizden iyi tanır, haberi isterse verir, isterse köpörtür. Yani hangi davranış ve pozun haber olup olmadığını da bizden öğrendi, bize satıyorlar. Tabi basın danışmanı eski muhabir arkadaşlarımızın hakkını da teslim etmek gerekir.

Kısaca alan razı veren razı…
Kısaca istemem yan cebime koy sezonu başladı…
Sadece kimse kıraldan fazla kıralcı olmasın, havaya girmesin.
Hele hele gazetecilerin üstüne tekne ile çıkmasın yeter!...

10246
1