Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Seçimler bitti. Şimdi çalışma zamanı…

SALİH KEÇECİ


Seçimler bitti. Şimdi çalışma zamanı…

Merhaba dostlar, baharın yavaş yavaş sıcak yaz aylarına dönmeye başladığı bu günlerde hepinize sağlık huzur ve güzel günler dilerim. Bahar havası ile çiçek açan ağaçlar, yemyeşil olan parklar, içimi ısıtan güneş, bende oldum olası tarifsiz bir huzur ve mutluluk duygusu oluşturur… 


Malum 31 Mart’ta yerel seçimler vardı ve ben bu satırları yazarken henüz sandığa gitmemiştik. Malum biz aylık dergiler aybaşında raflardaki yerimizi almak için, her ayın en geç 27 sinde baskıya girmek zorundayız. Tabi ki hepimizin gönlünde bir aslan yatıyor. Açık konuş gerekirse ben Refahiyeliyim ve gönlümde yatan aslan tabi ki can hemşerim Binali Yıldırım. Ancak sonuç ne olursa olsun, ülkeme ve milletime hayırlı olsun. Seçilen her belediye başkanı ve muhtarı kutlarım. Şimdi kardeşçe, birlik beraberlik içinde, el ele hep birlikte çalışmak ve üretmek zamanı. 


Üniversiteli gençlerle buluşmanın keyfi

Geçtiğimiz ay bu yıl 10.su gerçekleştirilen Gençlik Otobüsü projesi kapsamında Grand Pera Emek Sahnesi’nde düzenlenen Genç Liderler Buluşması vardı. Organizasyonu yapan Mrs Gençlik Ajansı sahibi Maksut Coşkun Dokunulmaz kardeşim konuşmacı olarak davet etti. Geleceğimizin yöneticileri, istikbalimiz olan genç öğrenci kardeşlerimle buluşmak ve tecrübelerimizi aktarmak çok keyifliydi.  


 Başarının ödüllendirilmesi   

Sevgili dostlar geçtiğimiz ay çeşitli kurum ve kişilerin düzenlediği birçok ödül töreni vardı. Ödül vermek kadar, almak da çok zordur. Bu konuda ne kadar seçici olduğumu da beni tanıyanlar iyi bilir. Geçtiğimiz ay şahsıma ya da dergimiz adına aldığım dört ödül oldu. Bu mutluluğumu sizlerle paylaşmak istiyorum. 


Karadeniz FM’de “Onur’un Taksisi” isimli bir programı yapan Onur Şakar kardeşim, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası işbirliği ve Bağcılar Belediyesi ile birlikte 4. Taksiciler Ödül Töreni’ni gerçekleştirdi. 36 bin taksicinin oyları ile belirlenen oylama sonunda şahsıma “Emeğe Saygı Ödülü” vermişler. Bir taksicinin oğlu olarak lise yıllarımda, hafta sonları babamı dinlendirmek için taksi şoförlüğü yapan biri olarak, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı’nın elinden aldığım ödülün anlamı benim için çok önemli.   


Çırağan Sarayı’ndan düzenlenen 32. İnternational Consumer Quality Awards Uluslararası Tüketici Zirvesi Kalite Ödül Töreni yapıldı. Burada da şahsıma verilen Onur Ödülü’nü almaktan gurur duydum. Teşekkürler Fahri Ustaoğlu dostum. 

Yerel basına oldum olası büyük saygı duyar ve desteklerim. Bunlardan biri de Göktürk Dergisi. Derginin sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Ümit Öner kardeşim, büyük bir emekle 1. Göktürk Dergisi Ödül Töreni’ni düzenledi ve şahsıma “Yılın En Başarılı Genel Yayın Yönetmeni ve Dergisi Ödülü” verdi. Gururla aldım. Teşekkür ederim kardeşim.  


Portaxe’ta Yaşama Dokunanlar Platformu tarafından organize edilen Türkiye Altın Taç Turizm Ödül Töreni’nde “Yaşam Boyu Onur Ödülü” ne layık görmüşler.  Teşekkür ederim Doğukan Cihantimur kardeşim.


Geçtiğimiz ay aldığımız bu değerli ödüller, koca bir yılın değil, 40 yıllık bir yaşamın onuru ve sorumluluğu ile ödül köşemizdeki yerini aldı. Bu dört ödül töreninin Taksiciler Ödül Töreni hariç 3 tanesinin sunucusu sevgili kardeşim Gökay Kalaycıoğlu idi. Sevgili Gökay, başarılı sunum ve takdimleri ile rahmetli Vatan Şaşmaz’ın el verdiği biri olarak kendini aşmış. Tebrik ederim Gökay kardeşim.  


Bu ay dergimizde ne mi var? 

Ne olacak her zamanki gibi dolu dolu bir QUALITY daha elinizde, arkanıza yaslanın ve başlayın sayfaları çevirmeye dostlar….


Salih Keçeci 

10239
1