Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Taşı24 uygulaması cemiyete tanıtıldı

23.01.2023

TAŞI24’ün, Mandarin Oriental Bosphorus’ta Ümit Karalar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirdiği lansman etkinliği; medya sektörünün önde gelenlerinin katılımıyla gerçekleşti. Nakliyeci ile müşteriyi dijital bir platformda buluşturan TAŞI24, İstanbul’da hizmete girdi ve lansman davetini Mandarin Oriental Bosphorus'da yaptı. Sanat ve cemiyet hayatından, Emel Yıldırım, Arzu Kunt, Selen Tezman, Yonca Kunacav, Şebnem Demir, Eda Güzelcik, Yasemin Şevkatli gibi, birçok ismin katıldığı davet, boğaz manzarası eşliğinde düzenlendi. 


Kamil Yusupov


Farklı büyüklükteki araçlarıyla ev, ofis ve parça eşya taşımacılığını dijital olarak hizmete sunan uygulama, sektöre yeni bir soluk getirdi. Sipariş oluşturulduğu andan itibaren tüm sürecin canlı olarak takip edildiği uygulamayı gören davetliler, uygulamaya hayran kaldı. Sosyetik isimler, nakliyelerde yaşadıkları problemleri anlattı ve bu uygulama ile tanıştıklarına memnun olduklarını dile getirdi. 


Emel Yıldırım


Özbekistan'dan İstanbul'a yolculuk!

İlk olarak Özbekistan'da faaliyet gösteren TAŞI24, çıkış yerinde kazandığı tüm deneyimlerle İstanbul’da da hizmet vermeye başladı. Araç sayısını yıl sonuna kadar 10.000’e, daha sonrasında ise 100.000’e çıkarmayı hedefleyen şirket, aylık ortalama taşıma sayısını ise 5.800 olarak belirledi. TAŞI24’ün kurucusu ve CEO’su Kamil Yusupov, "Sunduğumuz hizmet ile sayısız insanın hayatını kolaylaştırıyoruz. Ayrıca TAŞI24 ile Türkiye’de binlerce kişiye istihdam sağlamaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz" diye aktardı.


1