Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Classico Timepieces açılışı birbirinden ünlü isimlerin katılımı ile gerçekleşti

23.01.2023

Türkiye'de lüks erkek giyim, ayakkabı ve ev tekstili pazarının lideri olan Alkon Group, lüks saat markası Jacob & Co ile İstanbul’daki ilk mağaza açılışını gerçekleştirdi.


Jacob Arabo, Ali Çelen


Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’ta gerçekleşen Classico Timepieces gala yemeğine; Savaş Çelen, Pelin Kaya, Feryal Gülman, Arzu Sabancı, Mert Vidinli, Derin Mermerci, Berrak Tüzünataç, Özge Özpirinççi, Melis Sezen, Dila Tarkan, Emel Yıldırım, Mehmet Ali Gül, Yasemin Taciroğlu, Rachel Araz, Tuğçe Pos, Gülcan Aslan, Begüm Kütük & Erdil Yaşaroğlu, Ece Pekçolaklar, Bestemsu Özdemir, Ezgi Fındık, Rüya Büyüktetik, Zeynep Soylu gibi çok sayıda ünlü isimler katıldı.


Özge ÖzpirinçciMelis Sezen

 

Alkon Grubunun Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çelen ile Jacob & Co. Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Jacob Arabo, 20 Ocak Cuma akşamı Türkiye'nin yeni lüks saat ve mücevher alışverişi deneyiminin sunulduğu Classico Timepieces mağazasının açılışını, Four Seasons Hotel Bosphorus’ta 150 özel davetlinin katıldığı görkemli bir gala yemeği ile gerçekleştirdi.


Pelin Kaya, Arzu SabancıGülcan Arslan

 

Dünyaca ünlü Classico mağaza ağının lüks saat ve mücevher satış kolu olan Classico Timepieces’ın  Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’taki ilk mağazası Türkiye'de Jacob & Co. 'nun ilk ve tek resmi satış noktası olarak konumlandı. 24 yıldır müşterilerine "Herkesin durakladığı yerden başlamak” mottosuyla; Brioni, Stefano Ricci, Zilli, Frette ve Berluti gibi exclusive markalarının tek temsilcisi olarak, lüks ürünler kategorisinde en üst düzeyde ve eşsiz deneyimler yaşatan Alkon Group, Jacob & Co. 'nun mottosunu ise "İmkansızdan ilham alın” olarak duyurdu.


Derin MermerciBestemsu Özdemir

 

Daha önce Ronaldo, Messi, Alec Monopoly gibi ünlü isimlerle işbirlikleri gerçekleştiren Jacob & Co. markasının bu özel gala yemeğine de katılım sağlayan ünlü sokak sanatları ustası Alec Monopoly gecede hem gerçekleştirdiği sanat şovu hem de DJ performansı ile renkli karelere imza attı.


Berrak Tüzünataç

1