Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

37’nci salondan renkli açılış

23.01.2023

Kalitesiyle sektörde fark yaratan San Kuaför, Etiler'de 37’nci salonunun kapılarını ünlü isimlerin katılımıyla açtı.


San Kuaförün ortakları Yusuf Yalmancı-Mustafa Batur- Recep ve Sertaç Kolay’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılışta Şebnem Özinal, İlayda Aydın,  Alican Okumuş, İlayda Ildır, Gurur Aydoğan, Ece Özdikici ve Cemre Baysel gibi pek çok ünlü isim göze çarptı.


Alican Okumuş, Sertaç Kolay, İlayda Ildır, İlayda Aydın


Açılış kurdelesini kesen ortaklar, “Konsept olarak dünyanın ve Türkiye'nin en farklı salonunu açtık. Dünyaya kuaförlüğü bir adım daha olsa ileri seviye taşıdıysak bununla onur ve gurur duyuyoruz. Hem tasarımı hem de çevre dostu özelliği ile dikkat çekiyor. Kendi enerjisini üreten akıllı bir bina tasarladık. Aynı zamanda içinde şık bir cafemiz bulunuyor. Bu salon için çok büyük yatırım yaptık” diye konuştular.


Yusuf Yalmancı, Recep Kolay, Mustafa Batur, Sertaç Kolay 


Kuaförü Sertaç Kolay’ı öve öve bitiremeyen oyuncu Ece Özdikici, “Kadınlar için saç önemlidir ama oyuncular için bin kat daha önemlidir. Sette bazen saçlarımıza yanlış işlem yapılıyor ve yanabiliyor.  Bu yüzden kuaförüm benim için çok önemlidir. Sertaç her zaman hayatımı kurtaran insandır. Her açılışına giderim. Haftanın 3-4 günü kuafördeyim. Sırlarımı her şeyimi bilir” dedi.
Yeni işler için gelen teklifleri değerlendirme aşamasında olduğunu belirten Dikici, ne tür bir rol hayal ettiği sorulduğunda, “Bütün rollere çok açım. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Bugüne kadar çok güzel roller oynadım. İnşallah daha iyilerini de oynarım. Büyük hedefler koymak yerine hayat beni nereye götürüyorsa o şekilde yol alıyorum. Öbür türlüsü çok hırs ve hiç bana göre değil” diye cevap verdi.


Kuaförünün başarısından mutluluk duyduğunu belirten Cemre Baysel, “Her zaman kuaförüme giderim. Sadece saç için değil kahve, çay içmeye sohbete giderim.

1