Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Nocturne ve Nicky Hilton New York'ta moda rüzgarı estirdi

19.01.2023

Hazır giyim sektörünün en yenilikçi temsilcilerinden NOCTURNE, 17 Ocak Salı günü New York, Soho’da çok ses getiren bir etkinlik gerçekleştirdi. Dünyaca ünlü iş kadını Nicky Hilton Rothschild’ın ev sahipliğinde düzenlenen organizasyonda NOCTURNE 2023 Kış koleksiyonunun en beğenilen parçaları dünyanın dört bir yanından seçkin isimlerin beğenisine sunuldu.


Mini ve maksi gece elbiselerinden otriş detaylı gömlek-pantolon takımlarına, N logolu tasarımlardan göz alıcı askılı büstiyerler ve renkli deri pantolonlara, parlak dokulu ceketlerden trikolara kadar çok sayıda modelin yer aldığı geniş koleksiyon, moda dünyasının kanaat önderleri tarafından büyük ilgi gördü. NOCTURNE’ün Kurucusu ve CEO’su Can Tarlan ile Kreatif Direktörü Özde Demir, #AllEyesOnUs temalı sezon hikayesini ve tasarımların öne çıkan özelliklerini konuklara keyifli bir sohbet eşliğinde aktardı.
Davetin ev sahibesi Nick Hilton Rothschild, tasarımlara duyduğu hayranlığı misafirlere şu cümlelerle dile getirdi: “NOCTURNE, dinamik ve yaratıcı stili ile uzun süredir ilgimi çeken bir Türk markasıydı. 2023 Kış koleksiyonunun çeşitliliği de tüm ruh hallerime, büründüğüm her bir personaya uygun bir parça bulabileceğim hissini uyandırdı. Son derece zekice işlenmiş bu görsel zenginlik ve doku oyunları, resmen kreatif yönümü harekete geçirdi. Üzerimde gördüğünüz degrade elbise ise favorim; N desenleri sadece NOCTURNE’ün değil, Nicky’nin de N’sini simgeliyor!”

5