Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sağlık turizminin kalbi Antalya'da atacak

19.01.2023

TEMET (Türkiye European Medical Tourism ) tarafından düzenlenen Sağlık Turizm Alim heyeti Programı , 14-16 Şubat 2023 tarihinde Antalya'da gerçekleştirilecek.


Organizasyonunun Düzenleme Kurulu Başkanı UASTED Başkanı Dr. Mehmet Kanpolat yaptığı açıklamada, Antalya Asteria Kremlin Palace’da yapılacak fuara Almanya, Afrika , Orta Asya, Orta Doğu ve Avrupa ülkelerinden alanında uzman yaklaşık 200 kişinin katılacağını belirtti.

Sağlık ve medikal turizm sektörlerindeki ürün ve hizmetleri yabancı alıcılarla buluşturmak ve bu süreçleri kurumsallaştırmak amacında olduklarını aktaran Dr. Mehmet Kanpolat "Düzenlenen alım heyeti programında, yabancı alıcılarla prestijli hastaneler, organ nakli, onkoloji, diş klinikleri, tüp bebek klinikleri, saç ekim merkezleri, lüks oteller, estetik merkezleri, tanı merkezleri, laboratuvarlar, termal turizm merkezleri ve sağlık turizmi firmaları arasında yüz yüze görüşmeler yapılacak." ifadesini kullandı.


Organizasyonda katılımcıların, kurumlarını tanıtma fırsatı bularak, uzun vadeli iş birlikleri kurma imkanına sahip olacaklarını aktaran Dr. Mehmet Kanpolat, sağlık turizminin daha da gelişmesine katkı sağlayacaklarını bildirdi.

3