Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

SIEDRÉS, Resort '23 Simultane Koleksiyonu’nu tanıttı

18.01.2023

Modern toplum dinamikleri üzerine bir yorum olarak tasarlanan Simultane Koleksiyonu; çevremizdeki her bir bireyin, bağımsız ve karmaşık bir hayatı olduğunun farkına varılması anlamına gelen “sonder” kavramını araştırıyor. Markanın kurucu ortağı Ceylin Türkkan Bilge, koleksiyonu şöyle anlatıyor: “Kısa bir süre önce Paris Moda Haftası'nda eşzamanlı meydana gelen birçok olayın görselliği ve akışı bizi bir yerlere götürdü. Bu görsel dans, Resort '23 koleksiyonumuz için ilham kaynağı oldu.”
Simultane Koleksiyonu, toplumu oluşturan öznelerin kolektif hareketlerinin, çoklu evrendeki yansımalarından oluşuyor. Ana teması seyahat etmek olan koleksiyon, çok yönlü bir nitelikle fiziksel olarak bulunduğumuz yerlerle sınırlı olmadığımız, zihinlerimizin ve ruhlarımızın birbiriyle sürekli bir dans içinde olduğu fikriyle tasarlandı.
Gündüzden geceye rahatlıkla geçebilen parçalardan oluşan Resort '23 koleksiyonu, yeni bir yer keşfetmenin, Alplerde kayak yapmanın, sabaha kadar dans etmenin veya kumsalda yıldızları saymanın ruhunu taşıyor. 
Simultane Koleksiyonu’nda; dramatik kesimli elbiseler, boncuklu ve payetli üstler, renkli örgü atletler, mini şortlar ve dökümlü gömlekler öne çıkıyor. Yüksek kaliteli baskıların ve rahat parçaların sunulduğu, renk, desen ve doku açısından zengin olan Simultane Koleksiyonu, mevsimlerin ve yeni keşfedilmiş yerlerin karışımından ilham alınarak tasarlandı.
Koleksiyon fotoğrafları ünlü fotoğrafçı Cihan Öncü tarafından çekildi. Fransız model Noemie Abigail’in stylingini Mahizer Aytaş ve sanat yönetmenliğini Onur Eraybar üstlendi.

5