Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

La Magie Clinic'ten Fransa çıkarması

18.01.2023

İstanbul’un en beğenilen güzellik merkezlerinden “La Magie Clinic” “La Magie Clinic Porte de Paris” adı ile Fransa’da da hizmete girdi.


İş insanı Elif Eraslan tarafından ilk olarak 2021 yılında Levent’de hizmete geçirilen güzellik merkezinde özel sistemlerle saç bakımları, medikal cilt bakımları, özel masajlarla bölgesel zayıflama, protez tırnak, kaş-kirpik bakımları ve özel spa hizmeti veriliyor. 


Fransa’nın Belçika sınırında bulunan en büyük şehri Lille’de ikinci şubesini açan “La Magie Clinc”hem cerrahi estetik işlemleri hem de cerrahi olmayan estetik işlemleriyle beraber güzellik alanında hizmet vererek misafirlerini ağırlıyor. Teknolojik alt yapının her alanda olduğu gibi estetik dünyasında da en önemli faktör olduğu günümüzde, “La Magie Clinic” güzellik bakım ve sağlık medikal işlemlerde FDA onaylı cihaz altyapısı ile hizmet veriyor. 
KİŞİYE ÖZEL SPA HİZMETİ


Üç kattan oluşan klinikte bir kat komple spa bölümüne ayrılmış. Gelen misafirler isteklerine göre spa yı kapatabiliyor ve özel olarak spa ve masaj hizmeti alabiliyor. Spa bölümü; hamam, sauna, buhar odası, tuz odası, masaj ve kese köpük hizmeti veriliyor.

13