Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sevgililer Günü'nde Fırın-ci ile sofralarınız lezzetlensin

11.01.2023

Et kültürünün her halinden, birbirinden lezzetli kahvaltı çeşitlerine ve tadına doyulmaz çorba tariflerine kadar büyük bir ziyafete hazır olun. 


Özel reçetelerden oluşan yeni nesil Diyarbakır mutfağında enfes lezzetlere yer veren Fırın-ci, Sevgililer Günü'nde misafirlerini birbirinden eşsiz seçeneklerini deneyimlemeye davet ediyor.


Diyarbakır’ın geleneksel lezzetlerini yeni tariflerle harmanlayarak Fişekhane’nin özgün mimarisindeki açık ve kapalı alanları ile misafirleriyle buluşturan Fırın-ci, yeni nesil Diyarbakır mutfağının öncüsü olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. 
En keyifli kahvaltıların adresi

Diyarbakır mutfağının en sevilen adreslerinden Fırın-ci, omlet, menemen, kavurmalı yumurta ve birbirinden enfes lezzetlerin yer aldığı zengin serpme kahvaltısı ile en keyifli kahvaltılarınızın vazgeçilmez adresi olmaya aday. 


Unutulmaz bir lezzet şöleni

Diyarbakır’ın en iddialı yemeklerini, incelikli servis anlayışı ile birleştiren Fırın-ci, Alinazik, Çıtır Yağlı Kuzu Sırt, Fırınci'nin Sarması, Etli Mantar, Kuzu Tandır ve fırın ateşinde nar gibi kızaran pide çeşitleriyle unutulmaz bir şölen sunarken, Pilav Üstü Kuzu Tandır, Kuşbaşılı Kaşarlı Pide, Közleme Kebabı ve Taş Fırın Lahmacun ile damaklarda unutulmaz tatlar bırakıyor.

6