Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Altuğ Akınsel, 'Dengi Dengine' şarkısını dinleyicilerle buluşturdu

28.11.2022

Altuğ Akınsel, “Dengi Dengine” isimli yeni şarkısını 23 Kasım tarihinde gerçekleşen lansman konserinde müzikseverlerin beğenisine sundu. Akınsel, gecede ayrıca 2023 yılında yayınlayacağı yeni şarkıları da seslendirdi.


Besteci ve söz yazarı Altuğ Akınsel’in yeni single çalışması “Dengi Dengine” için 23 Kasım Çarşamba günü The Wall Saloon’da lansman konseri düzenlendi. Sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine ait olan “Dengi Dengine”nin yanı sıra yakın zamanda müzikseverlerle buluşturacağı yeni şarkılarını da seslendiren Akınsel’in tanıtım gecesi, coşkulu bir kalabalığı ağırladı.


Lansman konseri öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Altuğ Akınsel, "Dengi Dengine"nin bir aşk şarkısı değil, aşkın gücü karşısındaki kadın-erkek ilişkilerini ele aldığını ifade etti. Şarkıcı Teoman'ın jenerasyon olarak bakıldığı zaman idol sanatçılarından biri olduğunu söyleyen Akınsel, Mor ve Ötesi ile bir araya gelmek istediğini belirtti. 10 yıl içinde müzik anlayışında nelerin değiştiği sorusuna ise Altuğ Akınsel, "Daha fazla olgunlaştım ve daha özgür bir hale geldim." diye cevap verdi.


Yeni Şarkıların Müjdesini Verdi 


Şarkıcı Akınsel, bugüne kadar pop rock, akustik ve caz’ı buluşturduğu çok sayıda şarkıyla dinleyicilerinden tam not alırken, gecede bu özel şarkılarına yenilerini ekleyeceğini müjdeledi.


Hit Entertainment Group etiketiyle yayınlanan “Dengi Dengine”, kendi kurallarını belirleyen aşkın iyi ve kötü tüm hâllerine yer verirken, kadın-erkek ilişkileri de yeniden yorumlanıyor. Şarkı, 25 Kasım tarihinde tüm müzik platformlarında dinleyicilerle buluştu.

2