Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Omega'dan James Bond'un 60. yılına özel davet

25.11.2022

OMEGA'nın Daniel Craig’in katılımıyla Londra’da gerçekleşen James Bond 60. Yıl kutlamasına Türkiye’den ünlü oyuncu Kaan Yıldırım katıldı.


İsviçreli saat üreticisi OMEGA, James Bond’un 60. yılını kutlamak için dünyaca tanınmış oyuncu Daniel Craig’in katılımıyla Londra’da büyüleyici bir davete ev sahipliği yaptı. Geceye dünyanın farklı ülkelerinden tanınmış simaların yanı sıra Türkiye’den de ünlü oyuncu Kaan Yıldırım katıldı. James Bond serisine olan ilgisiyle de bilinen oyuncu özel üretim Omega saati ile kameraların karşısına geçti.Kaan Yıldırım


Ian Fleming romanlarını konu alan ve EON Productions tarafından çekilen 25 James Bond filmi, global sinema tarihinin temelini oluşturuyor. OMEGA saatler, ilk olarak 1995 yapımı GoldenEye filmi için Oscar ödüllü kostüm tasarımcısı Lindy Hemming’in Bond görünümünü bir Seamaster Diver 300M ile tamamlaması sonucu 007 kostümlerinin klasikleşen bir parçası haline geldi.


Daniel Craig


Bu mirasın ışığında OMEGA, ajan konseptinden ilham alarak davetlilerini gizemli bir lokasyonda James Bond dünyasının dramatik hissini yaşatan bir gecede ağırladı. Bu özel davette filmlere atıfta bulunan dekorlar ve Q’nun laboratuvarından alıntılar gibi 007’ye ait detaylar eksiksiz düşünülürken, James Bond tarafından filmlerde kullanılan tüm OMEGA saatler özel bir kurgu ile sergilendi. 60. Yıla ithafen üretilen iki adet yeni Seamaster Diver 300M modeli gecenin öne çıkan saatleri oldu.


Alisha Boe


Londra’da gerçekleşen geceye katılan diğer isimler arasında yapımcı Michael G., içerik yaratıcısı Jacob Rott ve oyuncular Alisha Boe, KJ Apa,, Gugu Mbatha-Raw, Will Poulter, Stefano Accorsi ve Lovi Poe yer aldı.


Hayley Atwell

1