Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

X Love My Body'den 15. yıla özel kutlama

24.11.2022

Çabasız şıklığı benimsemiş, minimalist tavra sahip kadınları hedefleyen Moda Tutkusu x Love my body marka birliğinden kutlamaya değer bir başarı…


Yasemin Öğün, Zehra Işık

 

Türkiye’nin köklü hazır giyim kuruluşlarından Adil Işık Group çatısı altında yer alan Love my body, bu sezon Moda Tutkusu ile birlikte hayata geçirdiği 15. sezon koleksiyonu “Secret” için özel bir kutlama yemeği gerçekleştirdi.


Ahmet Gencehan, Zehra Işık, Mert Aslan, Yasemin Öğün

 

Yedi yıldan fazladır, Adil Işık Group bünyesinde yer alan Love my body için özel koleksiyon hazırlayan, Türkiye’nin ilk moda bloggerları ve influencerlarından olan Moda Tutkusu profilinin kurucusu Yasemin Öğün ile Adil Işık Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zehra Işık’ın ev sahipliği yaptığı geceye katılanlar arasında; Burcu Esmersoy, Dila Tarkan, Rüya Büyüktetik, Özlem Avcıoğlu, Mert Aslan, Ahmet Gencehan, Emre Işık ve Pelin Kaya da vardı.

 

Burcu Esmersoy


Moda markalarının ve moda tasarımcılarının görünürlüğüne değer katan moda basının temsilcilerinin ağırlandığı özel kutlama yemeği şehrin en hip mekanları arasında gösterilen Cipriani’de gerçekleştirildi.


Dila Tarkan

1