Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 161. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Melisa Ağazat x Koton Koleksiyonu özel bir davetle tanıtıldı

24.11.2022

Moda dünyasının ikonik parçalarını yeni sezonda bir araya getiren Melis Ağazat x Koton koleksiyonu, Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve deneyimli moda direktörü Melis Ağazat ev sahipliğindeki özel bir davetle tanıtıldı. Koton Vadi İstanbul mağazasında gerçekleştirilen davete iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok seçkin sima katılırken, Melis Ağazat x Koton koleksiyonu yoğun ilgi gördü.


Gülden Yılmaz, Melis Ağazat


Koleksiyonun sezon lansmanında moda ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi. Davete katılan Ebru Şallı, Pınar Altuğ Atacan, Aylin Tahincioğlu, Zeynep Üstünel, Feryal Gülman, Arzu Salgı, Meral Yazıcı, Serap Sarı, Suzan Toplusoy, Yonca Ebuzziya ve Hediye Güral Gür gibi isimler, Melis Ağazat’ın koleksiyonundan seçkilerle özel bir alışveriş deneyimi yaşadı.  


Beste YurttaşEbru Şallı


Melis Ağazat x Koton koleksiyonunda, 1920’li yıllardan 2000’lere uzanan ikonik etek modelleri özel bir yer tutuyor. Melis Ağazat x Koton koleksiyonu, sezonun en trend kombinlerini Vintage Retro, Smart Academia ve Gothic Drama olmak üzere 3 farklı temada birleştiriyor. Koleksiyon 41 parçası aksesuar olmak üzere toplam 184 parçadan oluşuyor. 


Füsun KuranSerap Sarı


Sonbahar- Kış’22-23 sezonunda Melis Ağazat x Koton koleksiyonu, nostaljik anlamını yitirip zamansız hale bürünüyor. Her sezon yeni bir kimlik kazanan vintage stili, zengin kullanım alanlarıyla moda severlerin beğenisine sunuluyor. 


Yonca Ebuzziya1