Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 161. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Initio, yeni parfümü 'Paragon'u özel bir davetle tanıttı

24.11.2022

Lüks parfüm markası Initio Parfum Privés, Hedonist Koleksiyonu’nun yeni parfümü Paragon’un tanıtımını, global marka sözcüsü Thibaut Desbazeille ev sahipliğinde gerçekleştirdi. 


Initio Parfum Prives Global Marka Sözcüsü Thibaud Desbazeille


Parfüm dünyasının gözde markalarından Initio Parfüm Privés notalarıyla içsel bir yolculuğa sürükleyecek yeni parfümü Paragon’u, Momo Bebeköy’de özel bir davetle tanıttı. Initio Parfum Privés global marka sözcüsü Thibaut Desbazeille ev sahipliğinde gerçekleşen lansmanda davetliler bu mistik kokuyu Lifestyle Medicine Phd, Aura Consultant Yeliz Rüzgar ile holistik bütünleme eşliğinde keşfetti.  


Initio Parfum Prives Türkiye Distribütörü Birgül Ulucan Öztürk


Initio Parfum Privés, Paragon lansmanına aralarında Initio Parfum Privés Türkiye Distribütörü Birgül Ulucan Öztürk’ün yanı sıra Şansım Adalı, Gizem Barlak, Cemre Kemer, Rüya Büyüktetik, Zeynep Soylu, Mina Ceran, Caroline Almozino, Nil Ninat, Mert Vidinli, Betül Burmalı, Duygu Bal, Asena Sarıbatur, Narod Çetinkaya ve Nilay Yalçınkaya’nın da bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.


Cemre Kemer


Şamanların büyülü enerjisinden ilham alınarak yaratılan Paragon, içeriğindeki Palo Santo ağacının odunsu enerjisiyle ruhu yatıştırırken, beyaz adaçayı ile zihni arındırıyor. Initio ailesinin en yeni üyesi Paragon, bergamotun sakinleştirici aromasıyla lavantanın heyecanlı etkisini bir arada bulunduruyor. İçeriğindeki notalar sayesinde zihni negatif düşüncelerden arındırarak enerjinizi yeniliyor. 


Asena SarıbaturNilay Yalçınkaya

1