Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 161. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Dilek Tekin, 20 yıllık wellness tecrübesini ödülle taçlandırdı

18.11.2022

Bodrum’da geçen sene pandemide açılan Zei Beauty & Wellness, çok kısa zamanda bölgenin en çok tercih edilen yeni güzellik ve wellness adresi olmayı başardı. 


Hanımlar kadar beylerin de bakım ve masaj ritüellerine büyük ilgi gösterdiği Zei Beauty’nin kurucusu Spa Master Dilek Tekin, başarısını doğru ekip ile çalışmasına ve sektördeki 20 yıllık tecrübesine bağlıyor. Yurtiçi ve başta Uzak Doğu olmak üzere, yurt dışında uzun yıllar Wellness tecrübesi kazanan Tekin, Zei Beauty ile özellikle kalıcı makyaj, zayıflama, ‘New You’ isimli güzellik konsepti ve masaj terapileri ile adını duyuruyor. 
Geçtiğimiz günlerde yeni iş bağlantıları için İstanbul’a gelen Tekin, işletmesi ile aynı zamanda Diamonds Of Turkey Awards tarafından yılın en başarılı Spa ve Güzellik Salonu ödülünü aldı. Tekin, ödül gecesinde, güzellik bakımlarında ilkelerinin her zaman doğal bir görünümden yana olduğunu, kişiyi eşsiz kılan özelliklerini öne çıkartıp, onları güzelleştirmeyi hedeflediklerini ve ekibi ile birlikte dünyadaki son trendleri, teknolojileri sürekli takip ettiklerini söyledi.

13