Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 161. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Nisse ile yeni yılda sade, sofistike ve göz alıcı

17.11.2022

Daha asi ve zıtlıkların yan yana geldiği tasarımlarda bugüne kadar karşılaşılmamış naif bir ses çıkarış sergileyen koleksiyondaki tasarımlarıyla yeni yıl ruhundan kopmadan farklı bir yorumla şıklığı yakalamak isteyenler için özgün alternatifler sunan NISSE, 2023 yılına girerken stilini ortaya koyacak tüm kadınları koleksiyonunu keşfe davet ediyor.


Nisse kadınının kaçış dürtüsünü keşfettiğini gördüğümüz koleksiyonda, onun doğal özünü, aşırıya kaçma ihtiyacı duymadan çarpıcı bir stil ortaya koyarak kusursuz olmaya odaklanıyor. Koleksiyonda yer alan elbise çeşitleri arasında, göz alıcı boncuklarla süslenmiş el işleri yer alıyor. Alternatif olarak, uzun yollara sahip maksi elbiseler ve şehvetli yakalarla birleştirilmiş balon etek boyları öne çıkıyor. Kombinlerin tamamlayıcısı niteliğindeki zamansız lüks elbiselerini, yinelenen kusursuz ceketlerle eşleştiriyor; rahat ve yünden yapılmış kareli blazerlar, suet püsküllü ve bomber ceketlerle taçlandırıyor.


 


Geniş bir top paletinden ziyade zengin dokular, kaliteli kumaşlar ve silüetlerin vurgusunu öne çıkaran koleksiyonda minimalist tonlar ve desenlerin ahenkle bir araya gelmesiyle var oluyor. 


5