Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 161. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

QNET Naturtres ile saçlarınıza sonbahar bakımı

01.11.2022

Naturtres’in saç bakım serisi, özel içeriğiyle saçlarınızın sonbahar-kış aylarında canlılığını korumasına destek oluyor.


QNET, Naturtres saç bakım serisi ile saçlarınızı kış mevsimine hazırlıyor. Havaların soğumasıyla birlikte daha fazla neme ve korumaya ihtiyaç duyan saçınız için özel bakım sunan Naturtres ürünleri, organik içeriklere sahip olmasının yanı sıra kokusu ve dokusuyla sonbahar-kış bakımınızı zevkle yapmanızı destekleyecek olan Hindistan cevizi ve argan yağı; çay ağacı ve limon özü içeriğinden oluşuyor. 


SAÇINIZ DERİNLEMESİNE TEMİZLENECEK

Stres ve yorgunluğun saçlarınızı da etkilediğini biliyor muydunuz?

En az bizim kadar etkilenen saçlarımız ve kuruyan saç diplerimiz kendini korumak adına daha fazla yağ üretmeye başlar.

Bazen de yanlış ürün tercihleri yağlı saçlara neden olabilir.

Günlük hayatta birçok kişiyi rahatsız eden bu durum aslında önlenebilir.

 Saçı derinlemesine temizleyen, canlandıran ve dipten arındıran Naturtres Çay Ağacı ve Limon Özlü Şampuan saçın daha bakımlı, parlak ve hacimli görünmesini sağlar.SAÇ UÇLARINA ÖZEL FORMÜL

Fön makinesi, kimyasal işlemler, hava koşulları ve hatta yanlış saç fırçası kullanımı, saçların kurumasına neden olan etkenlerden yalnızca birkaçı...

Kuruyan saçların E vitamini ihtiyacını karşılayan Argan yağının Hindistan cevizi yağı ile birleşen formülü ile saça nüfuz eden Naturtres Hindistan Cevizi – Argan Şampuan, sağlıklı saçın yoğun bakımını desteklerken, özel formülü sayesinde saç uçlarını besleyip güçlenmesine yardımcı oluyor. 

 Kuru ve normal saçlar için saçların canlı ve sağlıklı görünmesi için ekstra bakım sağlıyor.*QNET Naturtres saç ve vücut Bakım Serisi’ndeki tüm ürünler; SLS, SLES, Silikon, Paraben, Parafin ve Tuz içermez. Organik sertifikalı içeriklere sahiptir. 

15