Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 161. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gilya Beauty'den franchise hizmeti

26.10.2022

Uzun yıllar çalışma hayatında önemli başarılara imza atmış, sektöründe tanınan iş kadınları Gülay Şele ve Dilek Akça, yeni yatırımları Gilya Beauty ile sektöre hızlı bir giriş yaptı. Eş zamanlı olarak Anadolu ve Avrupa yakasında şubeleşen markanın kısa sürede gördüğü yoğun ilgi, franchise ile büyüme ve globalleşerek dünyaya yayılma hedefini öne çekti.


Çeşitli sektörlerin yanı sıra “Güzellik” alanındaki deneyimlerini yeni bir girişim modeline dönüştüren Gülay Şele ve Dilek Akça, 6 ay önce kurdukları Gilya Beauty’nin kısa sürede gördüğü ilgiden memnun. 25 yıllık tecrübelerinden aldıkları güçle girişimci ruhlarını yepyeni bir marka yaratmaya yönlendirdiklerini söyleyen markanın kurucu ortağı Gülay Şele, markalarını hızlıca kurumsallaştırarak franchise vermeye hazırlandıklarını belirtti.


Gülay Şele, Dilek Akça


Kadınlardan “beş yıldızlı” girişimcilik örneği 

Türkiye’nin başarılı iki iş kadını Gülay Şele ve Dilek Akça, girişimci ruhlarını güzellik sektörüne taşıyarak, kısa vadeli dev hedefleri ile yatırımcılara gelir kapısı açmayı, tüm dünyadan girişimci adaylarını kucaklamayı hedefliyor. Türkiye’de büyüyerek global marka olmaya göz diken Gilya Beauty’nin franchise ile dünyada yayılacağı öncelikli ülke hedefleri; Azerbaycan, Gana, Dubai, Katar, Almanya…


Güzellikte yeni gelir kapısı

Güzellik sektöründe, estetik, G7, bölgesel zayıflama, lazer epilasyon, protez tırnak, kalıcı makyaj, ipek kirpik konularında daha yüksek kalitede, beş yıldız hizmet arayışına çözüm sunan Gilya Beauty’nin Kurucu Ortağı Gülay Şele, “Müşterilerimize markalaşma alanında kattığımız değerin mutluluğunu,  güzellik alanına da taşımak istedik ve Gilya Beauty’i kurduk. Mükemmelliğe verdiğimiz önemle uzun uzadıya araştırdık, müşterilerimizin dünyaca kabul görmüş, en yeni teknolojilerle bakım hizmeti almaları adına güçlü bir alt yapı oluşturduk. Hedefimiz sadece Türkiye’ye değil, kısa zamanda global bir marka haline gelerek tüm dünyaya yayılmak. Gilya Beauty markamızla franchise vererek büyüyecek, girişimcilere kazançlı bir gelir kapısı açacağız dedi. Şubelerin büyüklüğüne göre ortalama 2 ile 3 milyon arasında bir yatırım maliyeti gerektirdiğini belirten Şele; A’dan Z’ye anahtar teslim hizmet sunduklarını ve personel seçiminden eğitimine, reklam ve dijital pazarlamadan sosyal medya yönetimine kadar tüm süreçlerde destek verdiklerini belirtti. 3. şubelerini çok yakında Yalova’da açacaklarının müjdesini veren Şele yurt dışında ise Azerbaycan ve Dubai için görüşme halinde olduklarını ifade etti.
Gilya Beauty’nin marka yüzü; Nefise Karatay

Yıllara meydan okuyan güzelliği ile Gilya Beauty’nin marka yüzü olan Nefise Karatay, markanın lansmanı için yapılan özel çekimde yer aldı. Fotoğraflar ünlü fotoğrafçı Ümit Karalar tarafından çekildi ve tüm dergilerde, açık havada birçok raket ve billboardlarda yer almaya başladı.


Gilya Beauty Hakkında

Uzun yıllar iş hayatında birçok başarılı projeye imza atan GİLYA BEAUTY kurucuları, güzellik alanındaki deneyimlerini GİLYA BEAUTY markasıyla MCA Cadde AVM’de ve Nişantaşı’nda taçlandırdı. Güzellik sektöründe, estetik, G7, bölgesel zayıflama, lazer epilasyon, protez tırnak, kalıcı makyaj, ipek kirpik konularında daha yüksek kalitede, beş yıldız hizmet arayışına çözüm sunan, gelişimini sadece seçkin semtlerde franchise vererek sürdürecek olan GİLYA BEAUTY, bir güzellik merkezi olmaktan öte, çok kaliteli, temiz ve gerçek hijyenin önemsendiği bir ortamda, işinin ehli uzmanlarla, kendini özel hissetmek isteyen herkese güzelliğin şifrelerini veriyor.

 

www.gilyabeauty.com

13