Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Karaca ile mutfaklarda yepyeni bir Airfryer deneyimi

17.10.2022

Geniş ürün gamı ile gurme tatların lezzet yolculuğuna eşlik eden Karaca; yeni üyesi Air Pro Cook ile üst düzey bir airfryer deneyimi sunuyor. İleri teknoloji ile çok amaçlı kullanım için tasarlanan Air Pro Cook, tek dokunuşla sağlıklı ve leziz yemekleri kokusuz ve dumansız bir şekilde servise hazırlıyor. Airfry, ev yemeği, ızgara- fırın, sebze/meyve kurutma, ısıtma ve yoğurt hazırlama gibi fonksiyonları bulunan bu yeni ürün,pratik ve sağlıklı bir şekilde yemek hazırlamak isteyenlerin favorisi olacak.


Evde geçirilen her anın değerini artıran Karaca; Air Pro Cook ile pratik yemek hazırlamanın ve beslenmenin önemini gözler önüne seriyor. Birçok pişirme işlemini tek bir üründe buluşturan Air Pro Cookonlarca tarifi kolayca hazırlarken, CirculationAirTech teknolojisinin sunduğu sıcak hava akımı sayesinde yemekleri eşit ısıda pişirmeyi sağlıyor. 


Türk mutfaklarının olmazsa olmazı sulu yemekleri Air Pro Cook’un ev yemeği modu ile pişirmek çok kolay.Sadece Karaca Air Pro Cook’ta bulunan sulu yemek tenceresi ile dolmalardan tavuklu sulu yemeklere, sebzelerden etli tencere yemeklerine kadar birçok yemeği pratik bir şekilde hazırlarken, yanmayı ve yapışmayı engelleyen iç yüzeyi ise en iyi pişirme performansı sunuyor.Yeniden ısıtma seçeneğine sahip airfryer, ertesi gün için yemekleri sıcak yiyebilme imkanı sağlıyor.


10