Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Asla vazgeçmeyenlerin markası: TightClub

17.10.2022

Dünyada performans hareketi olarak kabul gören, profesyonel sporcular tarafından tercih edilen ve hayatın temposuna en iyi şekilde ayak uyduran sporseverlerin vazgeçilmezi olmaya aday olan TightClub, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.  
15 yıl boyunca Türkiye’nin büyük reklam ajanslarında sanat yönetmenliği ve kreatif direktörlük yapan Özgül Dalkılıç’ın bir kadın girişimci olarak kendi spor markasını yaratma azmi ile kurulan TightClub, bugün Avrupa’nın dört bir yanında tercih edilen bir marka. Sadece bir spor giyim markası olarak değil, bir performans hareketi olarak kurgulanan marka; her sporcunun hatta her bireyin hayattaki hedeflerine ulaşmak için kolektif güce ihtiyacı olması bilinciyle oluşturulmuş.  
2017 yılında kurulan TightClub bugün; İngiltere, Avusturya, İtalya, Almanya ve Lübnan’a ihracat yapıyor. Bugüne kadar 25.000 kullanıcıya ulaşan marka, 150.000’den fazla ürün satışıyla da hedeflediği rakamları yakalamış durumda. Online satış mağazasıyla kullanıcılarına hizmet veren TightClub, bunun yanında Türkiye ve İngiltere’deki pop-up store’lar, mağazalar ve farklı satış noktalarından kullanıcılarına ulaşıyor. 


13