Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 164. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Nordia kahveleri, yöresel çekirdekleri ve nitelikli öğütülmüş kahvesi ve farklı çekirdekleri sizlerle buluşturuyor

12.10.2022

Damak tadınıza uygun olanı seçip kahve keyfine vararak, sıcacık içinizi ısıtan o kokusuyla güne başlayabileyeceğiz farklı seçenekler sunan Nordia, kahveye dair aksesuarları, küçük ev aletleri ile de sevenlerine kahvenin her türlü sunumuna değer katıyor. Kahve çekirdeklerinden makinelerine, aksesuarlarından mumlarına kadar uzanan kahve ritüelleri araçlarıyla Nordia, ruhu besleyen tat ve tasarımlar sunuyor.


Çikolata, fındık ve karamelin eşsiz birleşimiyle birbirini bastırmayan aromaların yumuşak dengesi Brasil Fine Cup Santos çekirdek ve ya orman meyveli, limon ve bergamot tadım notlarında Ethiopia Sidamo çekirdek; insanın hayat kalitesini arttırmasının yanında metabolizmasını da düzenleyen bir antioksidan olarak Nordia çeşitleri arasında yer alıyor. 


Bitter çikolata ve orman meyvelerinin büyülü harmanı citrusla buluştu…Colombia Suprema Medellin…öğütülmüş… bir fincanla kendinizi şımartacağınız, gününüze güzel başlatan kahve ise evinizi sarmaya hazır.


İster mango ve kırmızı meyve aromasıyla Kenya Natural, ister karamel&tarçın&sedar kombosuyla Mexico Esmeralda. Her damak zevkine uygun, her kişinin kendi zevkine özel tercih edeceği seçimler… Kendini, sağlığını ve hayat kalitesini koruyanlar için!

13