Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Tom Brady ile Gisele Bündchen boşanıyor

05.10.2022

NFL tarihinin gelmiş geçmiş en büyük oyun kurucusu olarak kabul edilen Tom Brady ile dünyaca ünlü süper model Gisele Bündchen boşanıyor. Spor ve magazin dünyasında yıllardır örnek çift olarak gösterilen ikilinin mal paylaşımıyla ilgili sürecin başladığı belirtildi.


2009 yılında evlenen Brady ile Bündchen'in Benjamin adında 12 yaşında bir oğulları ve Vivian adında, 9 yaşında bir kızları var. Habere göre geçtiğimiz aylarda şiddetli bir tartışma yaşayan ünlü çift o günden bu yana ayrı yaşıyor. Aradan geçen süreye rağmen iki tarafta da yumuşama olmayınca boşanma avukatları tutuldu ve resmi süreç için hazırlıklar başladı.


Konuyla ilgili açıklama yapan Page Six'in kaynağı; "Bu tartışmanın evliliği bitireceğini asla düşünmezdim ama iki taraf da geri adım atmadı ve artık iş ciddiye bindi. Avukatlar yoğun bir şekilde çalışıyorlar." dedi.

Tom Brady ve Gisele Bündchen tarafından konuyla ilgili açıklama yapılmadı. Son olarak Miami'de görüntülenen Gisele Bündchen'in parmağında yüzük olmaması dikkat çekti.

2