Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ragib Narin ve Rima Yussef'ten yeni hit: Yok Yok

05.10.2022

Türk ve Arap müziğinin başarılı genç isimleri Ragib Narin ve Rima Yussef, Arapça ve Türkçe olarak seslendirdikleri yepyeni şarkıları “Yok Yok”u 30 Eylül'de dinleyicilerle buluşturdu.


Arap anne ve Türk babaya sahip olan Ragıb Narin ve Lübnanlı şarkıcı Rima Yussef'in merakla beklenen yepyeni şarkısı “Yok Yok”, Universal Music Mena etiketiyle 30 Eylül 2022'de dinleyici ile buluştudu. “Yok Yok”un müziği ve Türkçe sözleri Ragıb Narin, Arapça sözleri ise Rima Yussef'e ait. Şarkının aranjesi ise Sleiman Damien imzasını taşıyor.


Şarkının Türkçe versiyonu olan “Yok” Ragıb Narin tarafından seslendirilmiş ve Türkiye'de 16 Eylül'de Pasion Turca tarafından tüm dijital platformlarda yayınlanmıştı.  
Rima, şarkının Türkçe versiyonunun video klibinde oyuncu olarak yer aldı. Türkçe versiyonun video klibi aslında Ragıb ve Rima'nın Arapça Türkçe düetinin bir teaser'ı niteliğinde. 


Rima şarkı ile ilgili “Şirketim Universal Music Mena tarafından Türkçe Arapça bir düet şarkı yapacağımız haberini aldığımda hayaller kurmaya başladım. Bütün konsantrasyonumu ve çabamı bu projeye verme fikri beni çok heveslendirdi. Türk dizilerinin ve şarkılarının büyük bir hayranı olmamın yanı sıra, bu projede şarkı söylemek kariyerimde yeni bir adımdı. İlk kez konfor alanımdan ve çevremden çıktığım için başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesine büyük özen gösterdim. yetenekli Türk şarkıcı ve şarkı yazarı Ragib Narin ile birlikte şarkı söylemek ve klibinin de en sevdiğim ülkelerden biri olan Türkiye’de çekilmesi çok özel ve unutulmaz bir deneyimdi. Özellikle projenin yaratıcısı olan Pasion Turca’nın CEO’su Sinan Ufuk Nergis'in bana olan ilgisi ve çekim yaparken duygularımı ve emeklerimi kolayca verebilmem için her ayrıntıyı yönetmesi unutulmazdı. Yeni düet şarkımız “Yok Yok”a kattığımız sevgi ve tutkunun tüm dünyaya yayılması dileğiyle” diyor.


2