Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 161. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Oktoberfest İstanbul heyecanı başladı

30.09.2022

İyi yemek ve iyi eğlencenin adresi The Populist ev sahipliğinde gerçekleşecek Oktoberfest heyecanlı bugün başladı. 30 Eylül – 2 Ekim tarihlerinde üç gün devam eden festival coşkusunu sevdiklerinizle paylaşmanız için Yapı Kredi bomontiada The Populist’te yeriniz hazır.

 

Oktoberfest İstanbul hosted by The Populist, bu yıl 6. kez Yapı Kredi bomontiada ve Galataport İstanbul The Populist’te gerçekleşiyor. 30 Eylül - 2 Ekim tarihlerinde müzikseverlerle buluşan Oktoberfest İstanbul, müzik ve kesintisiz eğlenceye eşlik eden dopdolu programıyla özlenen festival havasını tüm misafirleriyle paylaşmak için festival severleri bekliyor. Heyecanla beklenen ve bu yıl 6’ıncısı gerçekleşen Oktoberfest, The Populist menüsünün güçlü lezzetlerinin yanı sıra ödüllü craft lezzetlerin de sunulduğu unutulmaz bir deneyime daha imza atıyor. Festivale özel Oktoberfest Tabağı festival boyunca craft lezzetlere eşlik ediyor. 


Şehrin kült festivali Oktoberfest İstanbul üç gün boyunca The Populist’te

Oktoberfest İstanbul, üç gün boyunca Yapı Kredi bomontiada ve Galataport İstanbul The Populist’te festival tutkunlarını ağırlıyor. Sevilen isimlerin playlistleriyle devam eden festival DJ performanslarının yanı sıra trompet ve akordeon eşliğinde müzik yapan Oktoberfest Bando’suyla daha da eğlenceli hale geliyor. Canlı müzik ve daha birçok sürpriz etkinliğin gerçekleştiği festival gerçek eğlence tutkunlarını bekliyor. 


3