Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 161. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Folamour'dan hayranlarına armağan: My People

30.09.2022

Fransız DJ, prodüktör ve şarkıcı Folamour bugün Columbia / Sony Music France aracılığıyla yeni parçası "My People "ı yayınladı! 


Bu çıkış sanatçının, Sziget, Glastonbury, Sónar dahil olmak üzere 40'tan fazla tarihle en büyük Avrupa festivallerinde yer aldığı olağanüstü bir yaz turunu sonlandırıyor.  Marsilya ve Amsterdam şehirlerinin coşkusu içinde bestelenen “My Love” sanatçının imzası olan funk sounduyla sanatçının hayranlarına sevgisini ilan ediyor. 


“Bu şarkı her birinize ithaf edilmiştir. Tanıştığım tüm insanlara, beni destekleyen herkese, dans eden, gülümseyen ve bu anları benimle paylaşan sizlere. Hep birlikte neyi temsil ettiğimizi anlatmak için kelimeler yeterli değildi, bu yüzden şarkı söylemek gerekiyordu. TEŞEKKÜRLER!”


Folamour hakkında:

Folamour, Güney Fransa'nın Marsilya kentinde yaşayan Fransız bir DJ, prodüktör ve şarkıcıdır. İlk aşamada DJ olarak uluslararası tanınırlık kazandı. (2015'ten beri dünya çapında 500'den fazla kez sahne aldı) 2021'e kadar 5. ve sonuncusu The Journey olmak üzere çeşitli albümler yayınladı. Folamour, 2019'daki unutulmaz Boiler Room performansıyla (10 milyondan fazla izlenmeyle tüm zamanların en popüler 10 Boiler Room Performansı arasında) uluslararası House sahnesinde ön plana çıktı ve Printworks'te iki kez performans sergiledi, BBC Radio 1'da konuk sanatçı olarak yer aldı ve Mixmag'e kapak oldu.


2