Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 161. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sadettin Saran, 30. gruptan İstanbul Ticaret Odası meclisine aday olduğunu açıkladı

25.09.2022

Söz sırası bizde diyen İş insanı Sadettin Saran, 9 Kasım 2022 tarihinde yapılacak İTO Meslek Komitesi seçimlerinde 30. gruptan İstanbul Ticaret Odası meclisine aday olduğunu açıkladı. Gerçekleştirilen yemekli toplantı organizasyonunu Kırıkkaleli Sanayici ve Yatırımcı İş İnsanları Derneği Başkanı Osman Duyar, Sadettin Saran’ı 30. Gruptan aday olacak iş insanları ile buluşturdu.     


Saadettin Saran, toplantıda yaptığı konuşmasında, SARAN GROUP olarak komite seçimlerinde elini taşın altına koymaya karar verdiklerini  belirterek, “SARAN GROUP olarak sektörden bize gelen şikayetler üzerine, bu yıl 9 Kasım 2022 tarihinde yapılacak olan seçimlerde elimizi taşın altına koymaya karar verdik.  Her gelen, İTO’ya bir şeyler vermek için değil, bir şeyler almak için, işlerini geliştirmek için geliyorlar. Biz bu gidişata dur demek için aday oluyoruz. Projeler üretip, İTO’yu hak ettiği yere getirmek istiyoruz’’ dedi.


Bazı basın organlarında "‘İTO’ya  başkanlık istiyor’ diye haberler çıkıyor. Bizim  'İTO’ya  Başkanlık  istiyorum' diye bir iddiamız yok, amacımız ürettiğimiz projeler ile sektörün önünü açmak, faydalı olmaktır.  Seçimler bir bayrak yarışıdır, biz bayrağı alıp çok ilerilere taşıyacak bir vizyon geliştirmek istiyoruz” dedi.


Saadettin Saran, SARAN GROUP olarak 39 şirketlerinin olduğunu bunların ise  8 tanesinin 30. Meslek Komitesinin grubunda olduğunu, sektörün bir çok sorunun bulunduğunu ve bu sorunların giderek büyüdüğünü  ancak mevcut yönetimlerin ve mecliste sektörü temsil eden  üyelerin bu sorunları çözmediğini ve sorunlara eğilmediğini hatırlatarak, 30. komiteye seçilmeleri halinde İTO Meclisinde sektörün sesi olacaklarını sözlerine ekledi. 
Toplantıyı organize eden Kırıkkaleli Sanayici ve Yatırımcı İş İnsanları Derneği Başkanı Osman Duyar da yaptığı konuşmada, toplantının amacının 30. grupta oy kullanacak olan sektör temsilcilerini  kaynaştırmak olduğunu, bunu da SARAN GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Saadettin Saran’ın başkanlığında yapmanın sektörün geleceği ve kangren haline gelmiş olan sorunlarının çözümü açısından en doğru ve en hızlı yol olacağını vurguladı.

3