Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Root Karaköy 'Barış Ruhu' Dijital NFT Sergisi ilgiyle karşılandı

21.09.2022

Root Karaköy, “Sanat-Kültür-Toplum” mottosuyla çıktığı kültür sanat yolculuğuna, İstanbulspor sponsorluğunda gerçekleştirilen “Barış Ruhu Volume II” isimli NFT dijital sergisiyle devam ediyor.


Eda Zamanpur, Barış Erdoğdu, Gül Gölge, Ferhat Zamanpur


Root Otel ve Root Karaköy Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbulspor Yönetim Kurulu Üyesi Barış Erdoğdu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen sergi davetine, projenin sanatçılarından Eda Zamanpur ve Anıl Taşezen’in yanı sıra, Gül Gölge, Ferhat Zamanpur, Nilgün Gümüş, Tamer Nakışçı, Derya Çavuşoğlu, Tuna Yılmaz, Selen Akyüz, Gülşan Gürsel gibi sosyeteden ve sektörün önde gelen isimlerinden katılım oldu.


Zeynep BölükbaşıTamer Nakışçı, Derya Çavuşoğlu


Dünya çapında mural sanatçısı Pesimo’nun kadınlara ve kadınların gücünün kutlandığı bir gerçekliğe armağan ettiği “Barış Ruhu” hareketinin devamı olan serginin küratörlüğünü Pınar Goodstone yapıyor. Tüm disiplinlerden ve farklı ülkelerden 8 sanatçının NFT tescilli eserlerinin bulunduğu serginin gelirinin bir kısmı Umut Vakfı’na bağışlanacak. 


Nilgün Gümüş, Barış Erdoğdu


Serginin sponsoru, dünyanın kültür sanat başkentlerinden İstanbul’un adını taşıyan tek kulüp olan İstanbulspor. Sporun ve sanatın toplumları dönüştürücü ve geliştirici gücü nedeniyle İstanbulspor, tarihi misyonu ve kültürü gereği sadece bir spor kulübü olarak değil toplumsal hayatın içinde de varlığını sürdürmeye devam ediyor. Serginin İstanbul’dan sonraki durakları ise Bali, New York ve Los Angeles olacak.

1