Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Pınar Deniz, NetWork’ün yeni kampanya yüzü oldu

07.09.2022

NetWork’ün Sonbahar/Kış 2022 kampanyasının yeni sezonuna eşlik edecek isim Pınar Deniz oldu. Bu sezon değişen ve yenilenen stil kodlarını, yılın en ses getiren oyuncusu Pınar Deniz eşliğinde sunan NetWork, yaşam stillerini “ Let’s NetWork “ diyerek yeniden yorumluyor.  


Network demek; birlikte olmak demek fikrinden yola çıkarak hazırlanan bu kampanyada başarılı ve güzel oyuncu Pınar Deniz, NetWork kadının glam stili ile güçlü, samimi ve sıcak bağları güçlendirmek adına şehre karışıyor. Yeni koleksiyonda sarı ve petrol yeşili ile kahverengi, bordo, hakî ve lacivert renkleri ön plana çıkarken doğadan ilham alan kamuflaj desenleri de kullanılıyor. Güncel bir görünüme sahip klasik maskülen takımlar, geleneksel dokuma ve iplik teknikleriyle yeni sezonda yerini alıyor.  
Camel ve bej renkte hayvan baskıları, deri gömlekler, elbiseler ve kazaklarla bir araya gelerek cesur şehir kadınının özgüvenini yansıtıyor. Değişen yaşam tarzını güvenle yorumlayan NetWork kadın koleksiyonunun gündüzden geceye geçişini kolaylaştıran kombinlerine Pınar Deniz eşlik ediyor. Pınar Deniz’in dinamik  ve sofistike ruhu, NetWork'ün Sonbahar/Kış 2022 kadın giyim koleksiyonu ile buluşunca  beklenmedik doku ve form kombinasyonlarını, çabasız şıklık ve zarafete yeniden yorumlayan, detayları vurgulayan kusursuz silüetler ortaya çıkıyor. 


5