Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Patara Prince Hotel & Resort, ödüllü mimarisiyle adından söz ettiriyor

02.09.2022

Türkiye'nin en temiz ve doğal yapısını korumayı başarabilmiş yegane koylarından Kalkan'da konumlanan Patara Prince Hotel & Resort, ödüllü mimarisiyle adından söz ettiriyor. 


Misafir memnuniyetini sağlamayı ilke edinen otelde  gerek tatil, gerekse yemek anlamında birbirinden kaliteli seçenekler, ayırt edici özellikleri arasında. Akdeniz ve Kalkan Koyu’nun muhteşem manzarasına ve özgün bir mimari tasarıma sahip otelde önemli Renovasyon çalışmaları var. Bunların yanı sıra 175 metre uzunluğunda Mavi Bayraklı özel sahili ve biri kapalı olmak üzere dört yüzme havuzu bulunuyor. Bal rengi taştan yapılmış Akdeniz tipi kalın bahçe duvarlarından sarkan begonvil hevenkleri ortamın atmosferini zenginleştiren detaylardan. 


Geniş ve bol yeşillikli bahçede şık yüzme havuzları palmiyelerin gölgesi altında kuytu bir keyif kuyusu adeta ‘’yaşamışların ve yaşamayı bilenlerin tercihi‘’.  


Farklı yemek alternatiflerinin sunulduğu Patara Prince Hotel & Resort’da yıldızlara şıklığıyla eşlik eden Patara Restoran, Türk ve Akdeniz mutfağının leziz tatlarını beğeninize sunarken,  Agora Restoran ise İtalyan mutfağının en güzel örneklerini veriyor. Sezonda, otel tarafından Kalkan’ın birbirinden eşsiz koylarında doyasıya yüzebileceğiniz özel tekne turları düzenleniyor. Ruh ve bedeninizi stresten arındıracak eşsiz bir spa deneyimi de otelin size sunacağı güzel anılardan sadece biri. 


Patara Prince Hotel & Resort’un ayrıca üstün ses, görsel ve teknik ekipmanlarıyla donanımlı Apollonia Konferans Salonu, bar ve fuayesi ile toplantılar, seminerler ve özel davetler için başlı başına bir ayrıcalık oluşturuyor. Dalaman Havalimanı’ndan araç ile yaklaşık 1 saat 15 dakikada, helikopter ile ise 15 dakikada ulaşım sağlanabiliyor. 


6