Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Garnier'in kağıt maskeleriyle taze ve ışıltılı bir cilt seninle

16.08.2022

Sağlıklı görünen bir cilt için doğadan esinlenen ve uzmanlar tarafından geliştirilmiş etkili ve yenilikçi ürünler sunan Garnier, kağıt maskeleriyle cilde tazelik ve ışıltı kazandırıyor. Garnier’in cildin nem ihtiyacını karşılayan, pratik kullanımlı kağıt maskeleri, yaz cilt bakımını keyifli bir ritüele dönüştürüyor. 


Garnier Nar Özlü Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Maske ile aradığınız parlaklık bu yaz sizinle!


Yazı canlı bir cilt görünümüyle geçirmeye ve yaz boyunca cildinize anında yoğun nem vermeye ne dersiniz? Garnier Nar Özlü Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Maske, nar özünü, hyaluronik asidi ve nemlendirici serumu bir araya getiriyor. Yoğun nemlendirici özelliğe sahip cilt bakım ürünü, yaz aylarında cildinize canlı bir görünüm kazandırıyor ve ışıltı veriyor. 15 dakikalık uygulama ile cildinizde aradığınız yaz parıltısını elde edebilirsiniz.


Garnier C Vitamini* Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi ile yaz boyunca parlamaya hazır olun!


Garnier C Vitamini* Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi, C vitamini* ile zenginleştirilen formülü ile yaz boyunca cilde ferahlatıcı etki sağlarken ve cilt tonu eşitleyici etkisi ile solgun cilt görünümünü azaltıyor. 1 şişe serum miktarına** eşdeğer formülü sayesinde cildi ihtiyacı olan neme kavuşturan ürün; kolay uygulanıyor, rahatça hareket etme imkanı tanıyor. Garnier C Vitamini* Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi uygulandıktan 15 dakika sonra*** cilt yoğun bir şekilde nem kazanıyor, cilt tonu anında daha parlak görünüyor. 1 haftalık uygulama sonunda cilt daha yumuşak ve pürüzsüz hissediyor****. Yazın günlük bakımınızın vazgeçilmezi olacak maskeyi yüzünüze dikkatlice yerleştirebilir, 15 dakika bekledikten sonra çıkarabilirsiniz. Kalan miktarı yüzünüze ve boynunuza hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz.


Güzellik ve cilt bakım meraklıları, Garnier Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi ile gözlerde etkileyici görünümü elde ediyor


Garnier ailesinin en sevilen ürünlerinden Garnier Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi, göz altı torbalarının ve koyu halkaların görünümünü azaltarak gözlerde etkileyici yaz görünümünün kapısını aralıyor. Portakal suyu ve hyaluronik asit içeren ürün, -4 derece serinletici etkisiyle 15 dakika içinde sonuç veriyor. Maskeyi yüzünüze dikkatlice yerleştirebilir, 15 dakika bekledikten sonra çıkarabilirsiniz. Kalan miktarı yüzünüze ve boynunuza hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

15