Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Offroad Heyecanı Akçaabat'a taşınıyor

03.08.2022

Alternatif müziğin başarılı sanatçılarından Kaan Arslan ve Paptircem, birlikte imza attıkları Sen Sorma isimli yeni şarkılarının klibini izleyicilerle buluşturdu. 


Türkiye simülasyonunu görselleştiren ekip, anlamsız sokak röportajları, kapitalist dünyanın yapay içerik yaratıcıları, keyfine düşkünler ile onların zevkine balta vuran otoriteyi ve bunca olan biteni yalnızca izleyen bir sürü gözü bu simülasyonda canlandırıyor.  


Hippi karakterler, ajanlar, Herlock Sholmes, Pideli Abi, Con Lenon, Astronotlar, Influencer ve Sarı Mikrofon karakterlerinin yer aldığı klipte, ikiliye sanatçı dostları da eşlik ediyor. 


Nova Norda ve Dilan Balkay'ın hippiler grubunda olduğu bu rengarenk klipte, Can Ozan ise Herlock Sholmes isimli bir dedektifi canlandırıyor.   


Bazı olaylara karşı duyarsızlaşma yaşayan insanların tatlı isyanını anlatan Sen Sorma şarkısı bu isyanın marşı niteliği taşıyor. 


Yapımını dükkanprod.’un, kreatif yapımcılığını Ata Utku ve İlhan Doruk Önel’in üstlendiği klibin yönetmen koltuğunda Can Narin oturuyor. 


3