Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Laleli Fashion Shopping Festival'de Ordu caddesi poyuma dönüşecek

03.08.2022

8 - 10 Ağustos tarihleri arasında Laleli Sanayici ve İşİnsanları Derneği (LASİAD) tarafından 9.su düzenlenecek olan geleneksel “Laleli Fashion Shopping Festival” açılış defilesinde ünlü süper model Tülin Şahin ve Didem Soydan ile oyuncu & model Jessica May podyumda fırtınalar estirecek … 


“9. Laleli Fashion Shopping Festival” kapsamında gerçekleşecek defilede toplam 50 model, LASİAD üyesi markaların seçkin ürünleri ile, trafiğe kapatılacak olan Laleli Ordu caddesinde kurulacak podyumda yürüyecek.. LASİAD Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca, Komite Başkanı Muhammet SancaktarFestivali düzenleyen Laleli Sanayici ve İşinsanları Derneği (LASİAD) Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca, “Bu yıl ‘Laleli Modadır’ sloganıyla yola çıktığımız festivalden ülkemiz adına beklentilerimiz büyük” dedi.  


“9. Laleli Fashion Shopping Festival” Komitesi Başkanı Muhammet Sancaktar, “Geleneksel hale getirdiğimiz festivalin gerek moda, gerek turizm ve gerekse ekonomiye getireceği hareketliliğin çok önemli olduğunu düşünüyoruz” dedi… 
3 gün sürecek olan festivalin prodüksiyonunu düzenleyen Öner Evez, “Misafirlerimizi oldukça renkli bir festival bekliyor. Pek çok alanda ülkemize hareket katacak bu organizasyonun parçası olduğumuz için mutluyuz” dedi. 


İTO İstanbul Ticaret odası, TİM Türkiye İhracatçılar Meclisi, İHKİB İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, TUGEV Turizm Geliştirme ve Eğitim Vakfı,  İBB İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Fatih Belediyesi, Garanti Bankası ve Uluslararası KARGO 63 destekleriyle gerçekleşecek olan festival, 3 gün sürecek.


5