Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Murat Ülker'in yeni kitabı 'Hayatın İpuçları 3' raflarda yerini aldı

01.08.2022

GODIVA ve pladis Yönetim Kurulu Başkanı, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ülker’in, kişisel blogunda ve LinkedIn profilinde yazdığı yazılar Sabri Ülker Vakfı Yayınları tarafından kitap haline getirildi.


Murat Ülker'in üçüncü ve en yeni kitabı Hayatın İpuçları 3’te, “Sürdürülebilir iş modelleri”, “Çeşitli sektörlerde geleceğin nasıl şekilleneceği”, “Beslenmeyle alakalı yanlış bilinenler” ve son olarak yazarın “Kişisel gelişim, toplum, din, sanat ve gezi notlarını” okuyacaksınız. 


“Sürdürülebilir başarı için kurumlarımız hem her an makine gibi tıkır tıkır işlemeli ve değer üretmeli hem de çevreye uyum sağlayarak, başta insanın değişimine göre gerekli düzeltmeler yapılmalı.” 


Günümüzde 72 binden fazla çalışanıyla 4 Milyar nüfuslu bir coğrafyada faaliyet gösteren Yıldız Holding’i uluslararası bir şirkete dönüştüren başarılı iş insanı Murat Ülker, daha önce birinci cildi yayınlanan ve kısa sürede büyük ilgi gören yazılarına devam ediyor. Okuduğu metinlerden ya da katıldığı konferanslardan yola çıkarak kendi gözlem ve tecrübeleriyle zenginleştirdiği yazılarında hem başarılı olmasını sağlayan prensiplerin ipucunu veriyor hem de geleceğe dair pek çok öngörüde bulunuyor. 


Hayatın İpuçları 2 kitabında “Kovid-19 sonrası dünya ekonomisinin yeni düzeni”, “Yöneticilikte ve liderlikte modern yaklaşımlar”, “Murat Ülker’in sanata duyduğu kişisel ilgisi ve eser yorumları” ve ‘Otobiyografisi’ni ele alan Murat Ülker, “Hayatın İpuçları 3” kitabında dört farklı temayı ele alıyor.  


4