Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 158. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Valentino ve Beymen iş birliğinde özel parti

29.07.2022

Maison Valentino, Beymen iş birliği ile Valentino Escape 2022 Koleksiyonu’nu 28 Temmuz 2022, Perşembe günü, Mandarin Oriental Bodrum’da  yer alan Lucca Beach’de özel bir parti ile kutladı.  


Ayten Danışman, Polat Uyal, Elif Göktaş, Meryem Göğcü, Simin Arat, Hasan Arat, Elif Çapcı, Gülden Büyükucak


Valentino Escape kapsül koleksiyonundan ilhamla, Maison'un arşiv motifleri ve  güçlü grafik kimliğiyle dekore edilen atmosferde düzenlenen parti, eşsiz deniz manzarası ve özel ikramları ile davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.


Sibil ÇetinkayaSerap, Lara SarıÜnlü DJ Wolfram Amedeus’un müzikleriyle geç saatlere kadar devam eden partiye  Gülşen, Cemal Can Canseven, Ece Sükan, Banu Bora, Hande Soral, İsmail Demirci, Beste Yurttaş, Revna Demirören, Pervin Ersoy, Emel Ayaydın, Sennur Çiftçi, Alize Dinçkök, Daren Gerede, Bilge Öztürk, Hande Ataizi, Ece Vahapoğlu, Esra Oflaz, Hande Can, İdil Fırat, Mine Kalpakçıoğlu’nun da aralarında yer aldığı çok sayıda ünlü isim katıldı. 


Işıl ReçberGülşen


Belirgin hedonizm ile karakterize edilen Valentino Escape 2022 Koleksiyonu, güçlü bir vizyoner yaklaşımla tasarlandı. Round Rain (1966), çok renkli Valentino Dalgaları (1970) ve Zürafa baskının yeni yorumunun (1966) aralarında yer aldığı Maison'un arşiv motifleriyle hazırlanan koleksiyonda, Valentino Garavani aksesuarlarının yanı sıra kadın ve erkekler tasarımlar  yer almaktadır. 


Ecem Oltulu, Dila Tarkan, Sima TarkanBeste - Mustafa Yurttaş


1