Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 158. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Altınyıldız Classics deniz şortları ile plajlarda Akdeniz havası

07.07.2022

Yazın tüm enerjisi, Akdeniz’in tüm canlılığı Altınyıldız Classics’in renkli bir yelpazede sunulan deniz şortlarında hayat buluyor. Bu yılın plaj modasına yön veren şortlar, tişört ve keten gömleklerle kombinlenerek günlük giyimin de vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. 


Yaz sıcaklarıyla birlikte dört bir yanı saran Akdeniz havası, Altınyıldız Classics plaj modasında da kendini gösteriyor. Akdeniz kültürü ve yaşam tarzına bir övgü niteliğinde tasarlanan deniz şortları, mayo olarak kullanılmalarının yanı sıra fit ve casual kesimleriyle yaz boyunca günlük giyimin de önemli parçalarından birisi. Altınyıldız Classics’in tişört ve keten gömlekleriyle kombinlenebilen deniz şortları, bu çoklu kullanım ve işlevsel yönüyle sürdürülebilir modaya da göz kırpıyor. 


Sade, işlevsel ve eğlenceli bir koleksiyonun parçası olan deniz şortları Akdeniz’in tüm enerjisini yansıtan mercan, turkuaz, yeşil, mavi, sarı renkleri ve çiçekli, çizgili yaz desenleriyle plajlara canlılık getiriyor. Farklı kombinlerle farklı tarzlarda kullanılabilen bu şortlar, markanın renkli tişörtleriyle günlük yazlık mekan hayatının bir parçası olurken, Altınyıldız Classics’in tiril tiril keten gömlekleriyle buluşturularak plaj partilerinin en şık stiline imza atılabiliyor. Ayrıca deniz şortları, baba ve oğulların takım olarak kullanabileceği şekillerde de satışa sunuluyor.

5