Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 158. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Victoria’s Secret'tan çevre dostu T-shirt sütyeni

06.07.2022

Victoria’s Secret’ın şimdiye kadarki en fazla geri dönüştürülmüş malzemeden ürettiği yeni T-Shirt sütyeni koleksiyonuyla günlük kombinlerinizde kusursuz bir görünüm elde etmenin tam zamanı!
Victoria’s Secret favori üstleriniz ve tişörtlerinizin altında rahat bir destek ve pürüzsüz bir görünüm sağlayan yeni çevre dostu T-shirt sütyeni koleksiyonu ile günlük yaşantınızda maksimum konfor ve kusursuz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Yeni T-shirt sütyeni koleksiyonu, şimdiye kadar en fazla geri dönüştürülmüş malzeme ile tasarlanan sütyen modeli olarak karşımıza çıkıyor.
Sıcak yaz günlerinde tişörtlerin ve gömleklerin içine rahatlıkla giyilebilen ve herhangi bir sütyen izi belli etmeyen Victoria’s Secret T-shirt sütyenleri ile konforun keyfini çıkarın. Yeni T-Shirt sütyen koleksiyonu; daha dolgun bir görünüm elde etmek isteyenler için push-up, daha rahat ve fit görünüm elde etmek isteyenlere toparlayıcı ve balenli veya balensiz modelleriyle kıyafetlerin üzerinizde kusursuz görünmesini sağlayacak. T-shirt sütyeni koleksiyonu, geniş renk seçenekleriyle de tüm zevklere ve tarzlara hitap edecek.  

5