Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 160. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Foreo, Espada koleksiyonu ile aknelere savaş açıyor

05.07.2022

İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, ESPADA koleksiyonuna, mavi LED ışık ve T-sonic titreşimlerle güçlendirilmiş dünyadaki tek anti-akne jelini ekledi. FOREO ESPADA BHA+PHA Leke Solüsyonu’nun cilt yüzeyindeki akneleri hızla hedef alan güçlü içerikleri ve etkili formülünü keşfetmeye hazır olun!


FOREO ESPADA BHA+PHA Leke Solüsyonu dünyadaki en yaygın cilt problemlerinden biri olan akne ile savaşmak ve hayalleri süsleyen kusursuz ve pürüzsüz cilde giden yolda ilk adımı atmak isteyenleri bekliyor!İnsanlara özgüven aşılama misyonunda azimli, İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, hem akne karşıtı cilt bakım rutinini hem de özgüveni en üstlere çıkaracak en son teknolojili yeni ürününü ESPADA BHA+PHA Leke Solüsyonunu tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyor.  
“Konu akne olunca, lekeler cilt yüzeyinin derinine iniyor ve bu da psikolojik açıdan zorlayıcı olabiliyor. FOREO’nun misyonu her zaman insanların hayatını iyileştirmek olmuştur ve özgüven de bunun önemli bir parçasını oluşturuyor. Medeniyet kadar eski olan akne problemi, elbette ki akne problemini hedef alan ürünler için önemli bir pazar oluşturdu. 1930’lar kadar eskiye giden bu ürünlerin 100 yıldır formülü hiç değişmedi. Bu ürünlerin pek çoğu da akne kurutmaya yönelik olan kimyasallar içeriyor. Bu içerik de hassaslaşmış cildi strese sokuyor. FOREO olarak bizler daha sağlıklı ve etkili bir yol olduğuna emindik ve çalışmalarımıza başladık. Bunun üzerine, FOREO’nun ESPADA BHA+PHA LekeSolüsyonu ortaya çıktı.” diye açıklıyor FOREO Türkiye Genel Müdürü Adnan Beciragic. 


FOREO, güzellik sektöründe tek başına yepyeni bir güzellik-teknoloji kategorisi inşa ederek akne karşıtı cilt bakımında hızlı ve etkili bir gelişme elde etti. Marka, FDA onaylı, hızlı ve etkili şekilde akne eğilimli cildi onarmaya yardım ettiği medikal olarak kanıtlanmış cihazı ESPADA ‘yı sundu. LED ışıkları ve T-sonictitreşimleri; cildin derininde bulunan ve akneye sebep olan bakterileri, yüzeydeki leke ve sivilceleri azaltıyor ve sebum üretimini dengeleyerek leke ve enflamasyon oluşunu da en aza indiriyor.


15