Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 158. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kelebek Mobilya yeni mağazasını çok özel bir sergi ile açtı

01.07.2022

Kelebek Mobilya, yepyeni bir konseptle tasarladığı Vadi İstanbul mağazasını Sanatçı Eylem Pala Uluğ’un atık plastik poşetleri dönüştürerek hazırladığı “Kelebek Sürdürülebilirlik Sergisi” eşliğinde açtı. Açılışa iş, sanat ve mimarlık dünyasından birçok ünlü isim katıldı.


87. yılını kutlayan Türkiye’nin lider mobilya markası Kelebek Mobilya, yepyeni bir konseptle tasarladığı Vadi İstanbul mağazasını iş, sanat ve mimarlık camiasından birçok ünlü ismin katılımıyla gerçekleştirdi.


Doğanlar Mobilya Grubu CEO’su İsmail Doğan’ın eşliğinde gerçekleşen açılışın hostluğunu ise influencer Ümit Karalar Gökmen gerçekleştirdi. Davete aralarında Arzu Kunt, Gül Erçetingöz, Ebru Öztürk ve Hale Larisa’nın da yer aldığı ünlü isimlerin yanı sıra Türkiye’nin önde gelen mimar ve iç mimarları da katıldı.


Ümit Karalar Gökmen, İsmail Doğan


Kelebek Mobilya’nın “Sürdürülebilirlik” konusuna dikkat çekmek üzere hazırladığı “Kelebek Sürdürülebilirlik Sergisi” ise “Doğaya iyi bak, geleceğini koru, kullan, dönüştür, tekrar kullan.” mottosuyla ziyarete açıldı. İç Mimar Eylem Pala Uluğ’un çöp diye nitelendirdiğimiz plastik poşetleri dönüştürerek hazırladığı göz alıcı sanat eserleri 14 Temmuz’a kadar Kelebek Mobilya’nın Vadi İstanbul mağazasında ziyaret edilebilecek.


Ebru Öztürk


Kelebek Mobilya olarak sektördeki 87. yıllarını kutlamanın gurur ve heyecanını yaşadıklarını belirten Doğanlar Mobilya Grubu CEO’su İsmail Doğan: “1935 yılında liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasıyla, ilk yerli uçakların kanatları için kontrplak üretmek amacıyla İstanbul Haliç’te kurulan şirketimiz, günümüzde mobilya, mutfak, banyo ve dekorasyon ürünleri sunan global bir markaya dönüştü. Tasarımlarımızla modern ve yenilikçi bir dünyayı evlerinize taşırken yaşam alanlarını fonksiyonel ve modüler dokunuşlarla da dönüştürmeyi amaçladık. Her zevke ve tarza uygun yenilikçi mobilyaları mağazalarımızda konumlandırmaya gayret ettik. Bugün; ürünlerimizi yurt içinde 200’ün üzerinde mobilya ve mutfak mağazamızla tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ayrıca yaklaşık 30 ülkeye gerçekleştirdiğimiz standart ve özel kelebek ürünleri ihracatı ve yurt dışında yer alan konsept mağazalarımızla uluslararası pazarda da seçkin markalar arasında yer alıyoruz. Vadi İstanbul mağazamız aracılığıyla da tüketicilerimize eşsiz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz.” dedi.

1