Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 158. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Huawei Watch Fit 2 ile akıllı özellikleri bileğinize taşıyın

29.06.2022

Akıllı saatler sahneye ilk çıktığında, fitness fanatiklerinin veya teknoloji uzmanlarına özel görünüyordu. Ancak teknoloji geliştikçe ve akıllı saatler giderek kolunuzdaki bir akıllı telefon gibi haline geldikçe, yoğun, hızlı tempolu bir dünyada daha fazla bağlantıda kalmak isteyen herkes için olmazsa olmaz cihazlar haline geldiler.


Benzeri görülmemiş sağlık ve fitness işlevselliği, akıllı özellikleri ve şık tasarımıyla HUAWEI WATCH FIT 2, klasik saatini akıllı bir cihazla değiştirmeye hazır olan herkes için mükemmel bir seçim.
Özelleştirilebilir tasarım

HUAWEI WATCH FIT 2 ince ve hafiftir, bileğinize tam oturur. 1,74 inç yuvarlak dikdörtgen AMOLED HD HUAWEI FullView ekran, olağanüstü netlikte canlı renkler sunan 336 PPI ve 336 x 480 piksel çözünürlük ile her ayrıntıyı sunacak kadar büyüktür. 


Akıllı saatin her modeli, tümü çeşitli çekici renklerde ve modaya uygun stillerde, yumuşak ve rahat silikondan, zarif deriden veya modaya uygun Milano kayışından oluşan geniş bir kayış yelpazesi ile benzersiz renk seçenekleriyle birlikte gelir. Bas-çıkar tasarım kayışları çıkarmayı kolaylaştırır, böylece kayışınızı kıyafetinize göre eşleştirebilirsiniz. 


Saat yüzü de tarzınıza ve kişiliğinize uyacak şekilde kişiselleştirilebilir. Çeşitli stil ve renklerde saat kadranları arasından seçim yapın; hatta en sevdiğiniz fotoğrafları akıllı telefonunuzdan akıllı saatinize bir dokunuşla aktarmanıza ve anılarınızı bileğinizde sergilemenize olanak tanıyan tek atlamalı saat kadranı bile var.


 Akıllı yaşamı daha da geliştirin

Bir aramayı cevaplamak istiyorsunuz ama elleriniz dolu mu? Endişelenmeyin. HUAWEI WATCH FIT 2 artık mikrofona ek olarak bir hoparlörle birlikte geliyor. Aramalar, Bluetooth aracılığıyla kullanıcıların akıllı telefonlarından akıllı saatlerine aktarılabilir, böylece nerede olurlarsa olsunlar hareket halindeyken konuşabilirler. 


Ayrıca sevdiklerinizi aramayı kolaylaştırmak için HUAWEI Health Uygulamasına sık kullanılan kişileri de ekleyebilirsiniz. Kullanıcılar bir aramayı cevaplayamazlarsa, arayan kişiye tek bir dokunuşla özelleştirilmiş bir mesaj gönderebilirler. 
Kusursuz sportif yetenek

İster deneyimli bir sporcu olun ister egzersiz yapmaya yeni başlıyor olun, HUAWEI WATCH FIT 2, antrenmanınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olur. HUAWEI WATCH FIT 2, koşma ve yüzmeden dansa, atlamadan kış sporlarına kadar 97 egzersiz moduna sahiptir.


Animasyonlu ve sesli koç, açık havada koşu, kapalı alanda koşu, açık havada bisiklete binme, kapalı alanda bisiklete binme, havuzda yüzme, denizde yüzme ve ip atlama dahil olmak üzere 7 ortak egzersiz moduyla antrenmanınız boyunca size yardımcı olur ve takibi kolay görseller sunar. Akıllı saat aynı zamanda boyunuza, yaşınıza, kilonuza, kondisyonunuza ve koşu deneyiminize göre size özel bir koşu programı da oluşturabilir. Daha sonra plan, koşunuz geliştikçe zaman içinde güncellenir, böylece her zaman yeni hedeflere ulaşmanız için yalnızca gerektiği kadar zorlanırsınız. 


Geliştirilmiş GPS, doğruluğu da artırır. Bu, doğru ölçüm için koşunun artık yalnızca açık alanlarla sınırlandırılması gerekmediği anlamına gelir. Arkadaşlarınız ve ailenizle de paylaşılmak üzere oluşturulan bir animasyonlu egzersiz sonrası video ile, iş sonrası ofis çevresinde koşu yapmak ve hatta mahallenizde antrenman yapmak artık mümkün.

10